Deniz Seki hakkında ne düşünüyorsunuz ve onun suçsuz olduğuna sizde inanıyor musunuz?

Deniz Seki hakkında ne düşünüyorsunuz ve onun suçsuz olduğuna sizde inanıyor musunuz?

• Evet o suçsuz
    36% (22)26% (14)32% (36)Oy Ver
  • hayır o suçlu ve cezasını çekmeli
    64% (39)74% (39)68% (78)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|26

En İyi Erkek Görüşü

• şu anda içerde cezası infaz ediliyor ama sanki bana öyle geliyor ki biraz haksızlık edildi sanki toplumsal lince uğradı gibi, o bir eleman vardı şenlendirici olayından dolayı adam hayatına normal devam etti fatura buna kaldı insanlardakii linç kültürü buna fatura ödettiler sanki , hiç bir kuralı esnetmediler falan falan.. çünkü bazı olaylardan dolayı içeri alınan bazı sanatçılar alkışla farklı uygulamalarla pekaladaa dışarı çıkartılabilidibu ülkede hepimiz gördük yanii...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Suclu mu degil mi bilemem ama sirf unlu diye savunulmasi ve extra haklar alabilmesi cok kotu ok...

0|0
    0|0
    • Niye sadece onun ustune gidildi diyenler butun tecavuzcu katiller sokaktayken ve hicbirine ses cikarmamisken sadece suphiye yapmadigini demedigini birakmayanlar. Onun yaptigiyla deniz sekininki kiyaslanamaz, bunu kiyaslamiyorum zaten toplumun tepkisini konusuyorum. Cem garipogluna bile suc ortaklari serbest kalmisken kendisi bile hak ettigi cezayi almamisken ses etmeyenler mezarina cenaze torenine dokunamayanlar kacti suphesine ragmen mezari acilmayan sacma sapan nedenlerden oturu mezarini acanlar sirf cansiz bedenine bile eziyet cektirecem diye yapmadiklarini birakmayanlar, gelmis gecmis en buyuk tepkiyi ona verip otekilere ses etmeynler kalkmis deniz seki gunah kecisi diyor, asil ghnah kecisi suohi ve diger o ikisi gibi olur.

• Unlu*

• Ayrica bayhana dedigini cekiyor.

Erkekler Ne Diyor 25

• onun bir günah keçisi olduğunu düşünüyorum.. bir çok sanatçı bu tip şeyleri yaparken sadece onun üzerine bu kadar gidilip senelerce ceza verilmesi hayli garip.

1|0
    0|0
  • 1 sanatcilarin hepsi bu isle mesgul fakat deniz sekiye kaldi ihale 2 parafasizminin Allah belasini versin kaldigi yer hapishanemi otel mi belirsiz

0|0
    0|0
  • Sürünsün içerde, daha nice ünlülerin içerde sürünmesi lazım.

0|0
    0|0
  • suçlu
    özellikle kibirden suçlu
    cezasını diğer mahkumlarla aynı şartlarda çekmeli

0|0
    0|0
  • uyuşturucu satıcıları nezamanda beri suçsuz sayılır oldular?
    içeride zaten kara kaşından kara gözünden yatıyor.

0|0
    0|0
  • ne oldu 2 şarkıya düet yaptı diye çıkması mı lazım yatsın ibine parayı bulduklarında gotleri kalkıyor uyuşturucu içip satıyorlar

0|0
    0|0
  • ben bilmem topluma bir zarari yok sonucta?

0|0
    0|0
  • Ateş olmayan yerden duman cıkmaz. Zaten her kodese giren ben sucluyum demez. Kanunlar belli cezalarda delillerde belli demekki işlediği bir suç varki cezasını çekiyor. Ünlü ya da sanatcı olması ona ayrıcalık tanıncagı anlamına gelmez. Herkes kanun önünde eşit yargılanır. kanuniliğin eşitlik ilkesine göre.

0|0
    0|0
  • Suçlu, Cezasını çekmeli.

0|0
    0|0
  • Akradaş nesi suçsuz yav gençlerin zehirlenmesine yardımcı olan torbacının teki yatsın çeksin cezasını

0|0
    0|0
  • İnsan kınadığını yaşarmiş in örneği.
    Popstar yarışmasında bayhan cezaevinden çıktı diye kucumsemis popstar olamaz demisti

0|0
    0|0
  • Suçu olan suçunu cekmeli bence ve deniz şekilde ağır bir suçlu bana gore

0|0
    0|0
  • Deniz seki bayhani gomdu ayni nedenden simdi kendi icerde iyi oldu mk karisina

0|0
    0|0
  • ben inanıyorum sebebi onu mafya itibarını bitirmek için bu tezgahı kurdu haraç vermedi diye daha çok şey var altında da burası ortamı değil

0|0
    0|0
  • ilahi adalet

0|0
    0|0
  • yatsın içeride ünlü diye imtiyaz gösterecek halimiz yok sonuçta

0|0
    0|0
    • Tabiki ünlü olduğu için kimseye ayrıcalık tanınmamalı ama DENİZ SEKİ haklandı ve onu sevmeyen bazı insanlar yüzünden tekrar hapse girdi.

• tabi tabi eminim öylşedir ama tüm sanat camiası denen o bataklık kullanıyor bunu diğerlerini de tıksınlar içeriye.

• bilemem kesin hükümlü olamam

0|0
    0|0
  • Kesinlikle suclu

0|0
    0|0
  • hayır o suçlu ve cezasını çekmeli.

0|0
    0|0
  • Bizene ya sekisinden?

0|0
    0|0
  • Bize ne bundan

0|0
    0|0
  • Suçsuz olsa ceza evinde olmaz zaten

0|0
    0|0
  • ÇEksin cezasını keş :)

0|0
    0|0
  • yattığı yeter artık

0|0
    0|0
  • suçsuz olduğuna kendisi inanmıyor ki biz inanalım ama allah kurtarsın. bayhanı kınamayacaktı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Uyuşturucu yuzunden hayatları mahvolan zar zor gecınen anne babaların bır cahillik yapıp bu batağa düşen evlatlarını kurtarmak için neler yaptıklarını kendı hayatlarından dahi vazgectıklerını hatta bu uğurda hastalıga yakalanıp can verenleri dusundukce deniz sakının aldıgı cezayı hafif buluyorum. O ve onun gıbıler daha beter cezayı cekmeli

0|0
    0|0
  • Allah hiç kimseyi düşürmesin oralara

0|0
    0|0
  • suçsuz olsa ceza evinde olmazdı

0|0
    0|0
  • Suçlu kim olursa olsun cezasını çekmeli

1|0
    0|0
  • hayır o suçlu ve cezasını çekmeli

0|0
    0|0
  • Hic itirazini gormedjm nedense.

0|0
    0|0
  • Allah bilir

0|0
    0|0
  • İçerde o kadar insan varken niye Deniz Seki?

0|0
    0|0
  • acikcasiz o kadina uzuluyorum. tecavuzculer, tacizciler disarida gezerken o kadin bunu haketmiyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...