Ölümün ne zaman geleceği belli mi? Oya Aydoğan öldü, baş sağlığı dileyelim mi?

Ünlü sinama, tv oyuncusu Oya Aydoğan hayat mücadelesini kaybetti.. Ben onu bezbebek nana 'da sevmiştim, kalbime yatmıştı ki eminim çoğu kişinin kalbinde önemli yer almıştı... Ölümü çok üzücü olsa da, ölümün zamanı yok; başımız sağ olsun.

0|1
14|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Beni en çok Oya Aydoğan, fahriye Evcenin şöhreti yakalamasina yardımcı olduğu halde evcenin "kimse benim nasıl şöhret olduğumu soylemesin" dedikten sonra oya Aydoğan'ı dava etmesi üzdü. 1 haft1dir yoğun bakımda olan bir insana geçmiş olsun bile dilemedi. Belki hastaneye gitti ama bunu instagramda paylasabilirdi ki 1 hafta içinde fotoğrafta paylaştı. Tepki aldıktan sonra rahmet diledi utanmadan.
    Çok üzücü.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• En saçmasıda ne biliyormusun sevgili guru kardeşim Şehitler öldüğünde paylaşmamanız ama kıçı kırık bir ünlü için paylaşım yapmanız iyi günler

0|0
    0|0
  • Insanoglu ders almali iste. Olum var.

0|0
    0|0
  • Şaşırdım baya ona

0|0
    0|0
  • Umrumda degil hergün şehitler geliyor tabıtlara sarılı sarılı kimin umrunda buda benim umrumda degil bu dünya güzeldi onlar için ama bu dünya ne sana nede bana kalmaz

1|0
    0|0
  • Toprağı bol olsun

0|0
    0|0
  • evet evet

0|0
    0|0
  • Meslektaşlarıma üzülüyorum. Bu kadar gündemde olmuyor diye.

0|0
    0|0
  • Dileyelim

0|0
    0|0
  • Mekanı cennet olsun.

0|0
    0|0
  • Hayır hiç belli değil Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • Yok dilemeleyim

0|0
    0|0
  • Ölüm... Soğuk olduğu kadar Gerçek...

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0
  • Okadar genc insan asker oldu bunlarida dusunun

0|1
    0|0
    • Nerdenn biliyosun düşünmediğimi, belki inanmazsın ama benn onların her şehit haberini gördükçe aglıyorum.

• Bende askerim biz pek onemli degiliz olup veya olmememiz ama bir unlu olunce gundeme bomba gibi oturuyor.

• Mühim olan gündeme oturması mı yoksa, kalbe oturması mı? Her şeyden önce hepsi insan katagori şeklinde ayrım yapmamak gerek, ben hepsi için aglarım, sebebiyse kendimi onların ailesini yerine koymamdır.. Kimse evlat acısı cekmez inşallah.

• Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • değil belli değilll

0|0
    0|0
  • Dilemeleyim aevmiyorm unluleri

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesın
    Onların zamanı geldı zaman ne bir sanıye ileri ne bir sanıye gerıye gıder

0|0
    0|0
  • Güzel kadındı

0|0
    0|0
  • O kadar genç garibanlar oluyor kimsenin umrunda olmuyor bir ünlü ölünce her yerde onlardan bahsediliyor

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Her gece geliyor zaten yarı ölü halimiz

0|0
    0|0
  • Başımız sağolsun kalanlara sabır dilerim

0|0
    0|0
  • Biz nasıl hesap vericez bakalım... O şan, o şöhret kurtarmayacak, Allah yardım etsin...

1|1
    0|0
  • Her an gelebilir kimse 1dk. sonra bile ne olacağını bilemez Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • Allah günahlarını affetsin

0|0
    0|0
  • Allah affetsin gunahını

0|0
    0|0
  • kulina :(

0|0
    0|0
  • Şimdi hesap veriyor. Rabb'im imtihanı kolaylaştırsın