Mehmet Akif Alakurt mu, yoksa Çağatay Ulusoy mu, yakışıklı ve daha iyi bir oyuncu?

Mehmet Akif Alakurtu Adanalı dizisinden tanıyoruz, bakışlarındaki derin anlam ve maskülen tavrı ile siz bayanları; derinden etkileyen şuh ve erkeksi bir tavrı var. Kirli sakalın yakıştığı oyunculardan... Fiziğide güzel... Çağatay Ulusoyda, bir zamanların Best Of Model Türkiye birincisi olan, yine aktüel olarak dizilerde boy gösteren, hem yakışıklı hem de sempatik, bir çok genç bayanın kalbini fetheden bir tip... Zamanında Serenay Sarıkaya ile beraberlerdi. Sizce bu ikiliden, hangisi daha yakışıklı ve iyi bir oyuncu?

• Mehmet Akif AlakurtMehmet Akif Alakurt mu, yoksa Çağatay Ulusoy mu, yakışıklı ve daha iyi bir oyuncu..?
    50% (11)56% (9)53% (20)Oy Ver
  • Çağatay UlusoyMehmet Akif Alakurt mu, yoksa Çağatay Ulusoy mu, yakışıklı ve daha iyi bir oyuncu..?
    50% (11)44% (7)47% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• her zaman baby face <3

0|0
    0|0
    • Kazanıyor mu her zaman için babyface takımı. :))

• Benim body kıllı ya surat çok temiz ve aknesiz hatta :D Dişler evet önemli bende bir erkek olarak bir bayanda önem olarak tutup arz ederim dişleri ekseriye :) Biliyor musun aslında vücudun genelini tetikleyen tek sağlıklı yerimiz ve organımız ağzımızın içi ve diş etlerimizle diş minelerimiz olsun zaten o kişi sağlıklı erkek veya bayan kategorisine giriyormuş valla sizin durum aşikar sempatik ve babyface erkeklerden evet hoşlanıyorsunuz ama diğerleride pek önemli değil tabi ki de bu hususta şu an muhattap aldığınız kişi benim veya benim muhattap aldığım kişi şu an için sizsiniz diğerlerinin fikiri ve düşüncesi bu doğrultuda nedir bilmem kaldı ki çoğu bayan maskülen erkek sever ama tabi ki de günümüzde mevcut sizin gibi seven bayan türleride çok şükür. :)

• Evet açıkmavi- Turkuaz yani :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Akif Çağatay kopyalardan biri

0|1
    0|0
  • Burak Özçivit :D

0|1
    0|0
    • Ya onu Türkiyenin En yakışıklı erkeği olduğunu biliyoruz zaten. :)

• İkisini de sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Mehmet Akif Alakurt sakallı esmer agırbaslı erkekler herzaman dıkkatımı cekmistir

0|1
    0|0
    • Üç kombini bu erkekte yakaladıysanız ne mutlu size :)))

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 8

• Cagataya öyle uyuz oluyorum ki dişlerini kirasim geliyor. baksana Allah askina ne kardeşim nasip kardeşim ca gülmüş. Üstteki bin basar alttaki güzel kardeşim a

1|0
    0|0
  • mehmet akif alakurt tabi ki

0|1
    0|0
  • Mehmet Akif Alakurt namıdiğer Maraz Ali :)

0|1
    0|0
  • FARK VAR

0|1
    0|0
  • Mehmet akifi de yakışıklı yaptıkya teşekerler terkeye

0|1
    0|0
  • Şakirt fotosunu niye koydun lan herkes çağataya bassın diye mi ahha sjkds

0|1
    0|0
    • En yakışıklı o fotoğrafıydı lavuğun havuzdaki kardeşim :D :D

• Heee onunda elle tutulur tek fotoğrafı o idi kardeşim benim o yüzden :D :))

• Mehmet Akif Alakurt

0|0
    0|0
  • Akif..

0|1
    0|0
Yükleniyor...