Korku filmleri niye korkunç gelmiyor artık?

Artık korku filmleri benim için macera filmi gibi oldu. Bazen zevk alıyorum, bazen almıyorum. Hep aynı konular bozuk plak gibi dönüyor.

1|0
16|4

En İyi Kız Görüşü

• hep Aynı klişeler

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Senaristler konu bulamıyor artık neredeyse bir film diğerinin kopyası gibi birazda sebeb bu burda iş senaristlere düşüyor aslında bu filmlerden bazen zevk alıp bazen zevk almamak ise bilinçaltının birseylere alışması ile ilgili İşte ben bu sahneyi daha önce görmüstüm diyerek film sıradanlaşıbiliyor diye düşünürüm korku filmlerini bende çok seviyorum izledim ama birçoğu saçma senaryolara sahip bence hepsi izlenmeye değmez arada güzel filmler yok degil tabiki

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Türk korku filmleri harbiden diyorum boktan!!! Ya büyü ya da cin çarpması. Sürükleyici bir konusu yok. Filmde replik yok denecek kadar az. Konusu hemen belli gidişatıda belli. Heyecan sıfır. Arada bir birileri bö diye çıkar işin korkusu burda olmalı galiba neyse boktan filmler hepsi. Yabancılarınki çok daha iyi

0|1
    0|0
  • ben hiç izleyemem :)

0|1
    0|0
  • Zaten geneli seri katilli asmalı kesmeli dogramalı korkunç degilde bazen iğrenç geliyor bana

0|1
    0|0
  • Çünkü korkunç değil

0|1
    0|0
  • Büyüdük artık ondan..

0|1
    0|0
  • konular genellikle aynı olduğu için nereden ne çıkacağını az çok tahmin edebiliyoruz o yüzden.

0|1
    0|0
  • Dediğin gibi klasik konular dönüyor demekki beyin alıştı :D

0|1
    0|0
  • Katılıyorum çok monotonlaştı artık

0|1
    0|0
  • Bende de oluyor artık o :/

0|0
    0|0
  • bünye alışıyo bir zaman sonra

0|1
    0|0
  • Cunku hep ayni senaryo filmin devaminda ne olacagini tahmin etmek zor degil bu yuzden tadi yok

0|1
    0|0
  • Çünkü artık büyüyorsun 😂😂

0|1
    0|0
  • Cinli olanlar korkutuyor diğerleri faso fiso

1|0
    0|0
  • Bilmem 😄

0|0
    0|0
  • Adrenalin bağımlısı olabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• korkutucu değil çünkü

0|1
    0|0
  • O kadar çok şey yaşanıyor ki etrafımızda.
    Hayatlarımız birer korku filmine dönüyor yavaş yavaş..

0|1
    0|0
  • İşte bunun temelinde kesin ip var a.. tepkisi yatıyor. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...