Kerimcan Durmaz?

Başlıkla küfür edicem falan zannetmiş olabilirsiniz 😂 ama değil. Kerimcan top diye onu itici bulanlar var. Bende bazı kendini bilmezleri itici buluyorum. Ama kerimcanda öyle değil bana sevimli ve tatlı bir insan olarak geliyo. İnancı var ve arkadaşı samet gibi orasını burasını açan biri değil 😂. Eskiden öyle olan insanlara karşı bir ön yargım olurdu ama Kerimcan ön yargımı kaldırdı diyebilirim. Böyle olmakta onun seçimi sonuçta. Onu övmüyorum. Demek istediğim kimseye karşı ön yargılı olmamalıyız bence. Sence 😂?

3|0
19|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bence çok komik bir adam :D sadece gülmek için izliyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 18

• Bencede senceee 😂
    Evet sana katılıyorum ve ona bayılıyorum geceleri snaplerini izleyip gülüyorum harika, onu sevmeyenler neden sevmiyor anlamıyorum bence sempatik?
    Ne mağnaysaaa 😛😂

1|0
    0|0
  • En yakın Arkadaşımın abisi kendisi :D

2|1
    0|0
  • Bana hiç itici gelmiyo açıkcası ablan star bebeğim 😄

1|0
    0|0
  • Baa mi didin hacı

1|0
    0|0
  • Cinsel kimliğinden dolayı değil ama fakirliği aşağıladığı için hiç hoşlanmamaya başladım kendisinden. Gösteriş budalası oldu çıktı

0|0
    0|0
  • estetiksiz hali mide bulandırıcı :D

0|0
    0|0
  • Önyargı candır. Kerimcan durmazdan hoşlanmıyorum ve onun gibilerden hoşlanmayacağım

0|0
    0|0
  • Dikkat çekme çabalarını gördükten sonra ön yargım oluştu normalde yoktu.

0|0
    0|0
  • o kim lan

1|0
    0|0
  • O kim ki?

0|0
    0|0
  • Aaa ben cok severim Kerimcanı sempatik

0|0
    0|0
  • Top değil eşcinsel diyoruz

0|0
    0|0
  • Bencede sence

0|0
    0|0
  • Ne manaaaağğğ?🙄

0|0
    0|0
  • Sencede benceğğ kız alıkma burası simdi hep güzel kardeşim diyenlerlerce binlerce kaynicak sus sus

0|0
    0|0
  • Sencede bence

0|0
    0|0
  • Önyargılı değilim ama ilk arkadaşım izletmişti oda yanlışlıkla oldu 2 mizde şaşırdık bu ne dio falan ddik. Arabada gidiolardı öldürrrr onuğğğ falan diolardı gülüşmüştük baya 😄

1|0
    0|0
  • Bencede tatlı herif

0|0
    0|0
Yükleniyor...