OZAN DOĞULU HABERİ!!! (UMARIM DAVA FALAN AÇILMAZ :( ) onedio haberi?

ozan doğulunun eşi tanıştıklarında 14 yaşındaymış, aralarında 18 yaş var. duyunca şok oldum. sizce bu bir suç değilmi? olay yaşandığında neden adama dava açılmamış? kimse 14 yaş küçük değil demesin lütfen (ne çocuğu yaa ergen bu ergen)

Güncellemeler:
aslında ikiside yetişkin insanlar şu anda benide ilgilendirmez o yüzden ama yinede normal karşılayıp doğru bişeymiş gibi onaylayamam. :(
tanışmakla sevişmeyi karıştırma yorumları yapan insanlar ansınıfı ögrencilerine "bunlar ilerde taş olur taş " diye mi bakıyorlar?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• O zaman da böyle tartışmalar olmuştu. Müslüman ve az gelişmiş bir toplumuz normal karşılanıyor. Ozan doğulu görünen yüzü sadece

3|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• tecavüz gibi bişey bu XD ya da Pedofili ya da sübyancı xxD

0|0
    0|0
  • tanışmakla sevişmeyi karıştırma

0|0
    0|0
  • İyi de tanıştıklarında diyorsun.. Şaaptıklarında demiyorsun..

0|0
    0|0
    • evlendikten 5 ay sonra ilk çocukları doğmuş. :)

• ayrıca konu 'saapmak" olsaydı sadece 30 yaşındaki adamlar 12 yaşındaki kızla sevgili olur "saapmak" için 18 i beklerdi bizde bu durumu yadırgamazdık. bu mudur yani? lütfen yapmayın.

• Kız 14'ken adamın kaç olduğunu hesaplamadan cevap yazdım..
      Bu kadar büyütmene (ve sapıklığı destekliyormuşum gibi bir tavır sergilemene) gerek yoktu..

• normal değil zaten sapık ruhlu insanlar 14 yaşında be çocuk daha

0|0
    0|0
  • Değişik bir ruh hali

0|0
    0|0
  • Tek derdimiz bu olsun

0|0
    0|0
  • Ünlü mesur oldumu bişey olmaz

0|0
    0|0
  • adam el değmemiş kız istemiş : DD sahip çıkmış demek ki. ne sucu olcak benim annemde 14 unde evlendi. çocuk mocuk işlerini geç kızın gönlu oldukca hiçbir absürt yanı yok bence bu olayın.

0|0
    0|0
    • çocuk mucuk işlerini gececek kadar midesiz değilim kusura bakmayın.

• yani şimdi 14 yasında bir kız 16 yasında bir erkekle sevgili olsa normal olcak 30 yasında biriyle olsa anormal olcak.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...