Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu evlendi! Sizce nasıl bir çift olmuşlar? Yakışıyorlar mı?

Bir süredir beraber olan çift Cunda Adası'nda yapılan bir törenle evlenmiş. Misilleme olarak Arda'da yakın zamanda sevgilisiyle nikah masasına oturur mu dersiniz? :)
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu evlendi! Sizce nasıl bir çiftler? Yakışıyorlar mı?

4|4
235|193

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ünlüleri de anlamak çok zor.
    Bir gün başkası ile yatan kalkan ertesi gün diğerine aşık oluyor falan bu genişlik Konya ovasında bile yokken millet nasıl böyle olabiliyor çok şaşırıyorum.

20|6
    0|0
    • Adamlarda para var huzur var kardeşim. fark ettiysen zaten ünlülerin hepsi sürekli kendi camiasından tiplerle evleniyor. Neden? Para çünkü. Halktan birileriyle evlenecek olurlarsa rahat rahat sürtemeyecekler orda burda :D Evlendikleri kişilerde kendileri gibi olduklarından rahat rahat takılıyolar işte.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 192

• Ben onu bunu bilmem Kenan İmirzalıoğlu ile Arda Turan'ınbu videosunu bilirim

https://www.youtube.com/watch?v=7CLCP3dGi9E

Bundan sonra Sen Ardanın eski sevgilisiyle evleniyorsan işte orada ben insanın adamlığını sorgularım. Bu ilişki de gözümde beş para etmez

11|6
    0|0
    • Dizilerde karakter sahibi olmak kolay senarist yazar o oynar işin aslı reealde oluyor kenan efendi

• @Mrz-Ali tamam dayı benim yorumum altına yazınca bana dedin sandım sıkıntı yok

• Gözünüzü seveyim artık şu konuyu kapatalım 50 tane bildirim geliyor :)

• Sanmıyorum uuzn süre evli duramazlar Arda ile daha çok yakışıyordu Kenana yazık :)
    http://i.hizliresim.com/1dm8aB.jpg

4|0
    0|0
  • Abi kız gibi takılırlar 2,3 sene, sonra ayrılırlar zaten.

3|0
    0|0
  • Sinem tam bir motormuş bana göre.. Kucaktan kucağa ne kadar çok dolaştı öyle. Ve ne hikmetse bütün dolaştığı kucaklar zengin popüler di. Erkek te en az onun kadar bu sözlerimin muhattabıdır.

3|1
    0|0
  • Yakında görürüm ben onları zaten fazla da yakıştırmıyorum ikisini 2 gün sonra ayrılmasalar bari.

4|1
    0|0
  • Aaaaaaaa iiiiiinannnnmoorumm

0|1
    0|0
  • Fotografa bakiyorsun en fazla iki ay..

Biz bir sevdigimizi unutmak icin aylar yillar harciyoruz. Adamlara bak, kimin eli kimin cebinde belli degil.

2|0
    0|0
  • Allah mutlu mesut etsin.. Vadeyi doldurunca boşanan çiftlerden olmazlar umarım.

0|0
    0|0
  • bence gayet iyiler.. arda kim ki yahu basit sıradan özelliksiz kısa boylu komik olduğunu sanan futboluyla bir yerlere gelmeye çalışan biri... kenan a baksana adam dünyanın en yakışıklı adamı seçildi oynadığı filmler diziler rekorlar kırıyor.. boy pos endam bütün medya kadın kız ne varsa hepsi peşinde... bence sinem kedi olalıbi fare tutmuş...

2|0
    0|0
  • Yakışmamışlar :o

1|0
    0|0
  • mutlu mesut olsunlar diyecem ama
    genelde evlilikleri 2 3 sene içinde bitiyor
    :)

0|1
    0|0
  • Adamlarda mide yok yeminle ya arda turan ibrahim çelikkol sonr kenana kapatti 😅 Zipla zipla kenana girdi 😂

1|0
    0|0
  • yakışıyorlar inşallah devamını erdirir Allah

2|0
    0|0
  • Hic yakismiyorlar ama tip onemli degil 2 gun sonra ayrilmasalar bari mutluluklar demek duser bize

2|0
    0|0
  • Yakışmıyorlar tezat duruyorlar alakasız ama sonuçta bizena mutluluklar.. 2 3 yıl sonra boşanirlar biraz evcilik oynasinlar.

0|0
    0|0
  • Bugün bu videoya rastgeldim.. Haksız da sayılmaz değil mi?

https://www.youtube.com/watch?v=yuDIKfootco

Her ihanet sevgiyle başlar..

0|0
    0|0
  • Bence 10 numara oğlanı kapti

0|0
    0|0
  • Zannetmem bro

0|0
    0|0
  • Yakıştırdığım çiftlerden. Allah mesut etsin...

0|0
    0|0
  • Düğüne ardayı çağırmamışlar ayıp etmişler

1|0
    0|0
  • Çok iyiler :))

0|0
    0|0
  • kenan hevsini alana kadar evden çıkmaz :D

1|1
    0|0
  • mutlu olurlar inşallah

1|0
    0|0
  • Olmamış bence

0|0
    0|0
  • 8 şehit varken şaşalı düğün... Tayyipe kızanlara gelsin bu yorum.. Çok komiksiniz... (Tayyipi sevmiyorum ama ikiyüzlülüğüde sevmiyorum)

0|0
    0|0
  • Yakışmışlar tabi <3
    Allah daim etsin mutluluklarını ne diyelim :)
    twitter.com/.../731822790614089728?s=07

0|0
    0|0
  • Kenanı çok severim ama yanlış yaptı.. Niyeyse Sinem'i Arda'dan başkasına yakıştıramıom yenge olarak görüyodum yanlış yaptılar..

1|0
    0|0
  • Hadi ya yeni goruyorumm? Yahu kenan imirzalioglu olgun bir adam ama sinem onun yaninda cok genc duruyo pek yakismamislar

2|0
    0|0
  • Karakterini bilemem ama ikisinin de gereksiz abartildigini düşünüyorum. Kenan iyi bir oyuncu kız da o da yok

1|0
    0|0
  • Kız iyi sevişiyor sanırım. Üzerinden ne adamlar geçti. Öyle aman aman bir güzelliği yok bence.

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    162

Kızlar Ne Diyor 234

• Berbat olmuşlar

3|1
    0|0
  • Kenan İmirzalıoğlu yakışıklı Sinem Kobalda güzel ama sanki bir birlerine yakışmıyor gibi. Mesela Sinem Kobala Kumral sarışın erkek daha çok yakışır Kenanada Bergüzar Korel gibi ne bilem benim gözümde iki yabancı gibiler ama güzel düğün olmuş umarım çok mutlu olurlar.

0|0
    0|0
  • Mutlu olsunlar

1|0
    0|0
  • Çok alakasız bir çift gibi düşünürdüm ama yakışmışlar.

1|0
    0|0
  • Allah mesut etsin 😊 yakında arda'nın da evlendiğini duyarız 😁😁

1|0
    0|0
  • Yakistirmiyorum. Yas farki yuzunden her halde. Benim gozumde cok farkli iki insan.

1|0
    0|0
  • Ay evet ya.

0|0
    0|0
  • yaşlı duruyor kenan ama önemli olan mutluluk..

0|0
    0|0
  • Yakışmışlar bence

0|0
    0|0
  • Seviyorlarsa ne diyelim. 😇

0|0
    0|0
  • Arda Turan İle daha çok yakistiriyordum ama mutlu olmaları çok önemli

0|0
    0|0
  • 8 ŞEHİT varken iyi eğlendiler

0|0
    0|0
    • Tayyip ve ailesi kadar eğlenemediler imam osurursa cemaat sıçarmışş

• @Saatlibombaa haklısın onların eğlencesi yarım kaldı. O düğüne katılan şarkıcıların konser biletlerini alıp eğlenmeye gidersiniz :) sonra o düğüne katılan oyuncuların dizilerini-filmlerini bayılarak izlersiniz. Yarım kalmış eğlenceyi siz tamamlarsınız.
      Aklınız başınıza gelincede ''tayyip ve ailesi kadar eğlenmedilerr'' dersiniz :)

• Bana gore cok yakismislar. Omur boyu mutluluklar

0|0
    0|0
  • Yakışıyor

0|0
    0|0
  • Ben yakistiramiyorm

0|0
    0|0
  • Hic yakismamislar

0|0
    0|0
  • Yakıştıramadım fiziksel olarak.

0|0
    0|0
  • Mutluluklar. arda sinemi kac kez aldatti ama sinem kobalin ardadan sonra iliskileri oldu diye halk kiza demedigini birakmadi. bizim toplumda malum hep kizlarin üzerine gidilir. en güzeli yapti evlendi.

0|0
    0|0
  • Hiç yakışmıyorlar sinem kobal çok yılışık şebek gibi aynı kenan imirzalıoğluyla uzun sürmez o adam bırakır

1|0
    0|0
  • Burada gelmiş birde aradayı savunuyorlar. Kızı o kadar evlenmeyle oyaladı durdu sonunda da bıraktı gitti. Sinem en güzelini yaptı

0|0
    0|0
  • Birlikte olmadığı kimse kalmadı, Sefa Sirme'nin oğlu Mustafa Sirmen'e de kör kütük aşıktı, Arda Turan'a da buna da öyle. Sıradan olmuş aşk bunlar için fazla süreceğini sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Uyuz karı tee çocukluk aşkımı çaldı 😊

1|0
    0|0
  • hiç yakışmıyolar ama banane :D

0|0
    0|0
  • Bizene

0|0
    0|0
  • Misilleme olarak görmek çok saçma

0|0
    0|0
  • Bence yakışmıyorlar ama Mutlu Mesut olurlar inşallah

0|0
    0|0
  • yakışmıyorlar.

0|0
    0|0
  • Allah mesut etsin

0|0
    0|0
  • Yakışıyorlarda Yakında bunlarda ayrılır

0|0
    0|0
  • niye misilleme yapsın insanlar çocuk oyuncağı mı bu onu geçtim ayrılmış etmiş insanların misilleme için nikah kıyması mantıklı mı sizce onu da geçtim kaç tane cevap gelmiş günlerdir görüyorum soruyu bu millet magazine ne kadar meraklı

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    204
Yükleniyor...