O Hayat Benimi izleyenler Arda ile Efsun nasil birbirine aşık oldu ya 😄😄?

Ben o dizeye birkac kere baktim efsun santaj yaparak Ardayla evleniyordu sonra bir baktim Arda Efsun a asik olmus nasil oldu ya 😄😄😄

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bitmedi gitti o dizi ya annemde bağımlısı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yakında efsunun teyzesi, ardanın annesi hülyanın kardeşi mehmet emirin eskisi çıkar assfmkşfakjkllasjfklaak

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Saçmalık ya 😸

0|0
    0|0
  • İşler karıştı iyice Zeynep Ardaya Arda Efsuna Cemal 'e Müge aşık oldu bana göre Efsunu doğal oldugu için sevdi içinden gelerek davranıyor oda ardanın dikkatini çekti ama aşk güzel bir şey ama doğru insanı seversen tabi öteki türlü çok acı çekersin gördükçe batar kalbinde ve umru olmaz..

0|0
    0|0
  • Nasıl oldu

0|0
    0|0
  • hayır izlemiyorum

0|0
    0|0
  • bak sen şu senaristlerin işine =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Arda aşık oldu bildiğin. Evlenme teklifi falan etti yeniden, sonra efsunda aşık oldu falan :D olaylar olaylar :D :D

0|1
    0|0
  • Ya ben efsunu seviyorum be çok sempatik içten bir kız içinden geldiği gibi davranıyor tatlı bence dizide :dd Arda da türkiyedeki sayılı yakışıklılarımızdan. Şahsen onun yanında çağatay ulusoylar kıvanç tatlıtuğlar falan boş geliyor bana. Zaten sevmem çok iticiler 😕

0|1
    0|0
    • Konu saptırmışım yakışıyorlar bence. İyi oldu böyle iki zıt kişiliği bir arada görmek

• Bizim dizilerde herşey mümkün

0|0
    0|0
  • Efsunlu hamile ya la? 😮

0|0
    0|0
  • Zorlaya zorlaya baktı çocuk kurtulamıyor ;)

0|0
    0|0
  • Tanıyınca aşık oldu bende beğeniyorum Efsunun o esprili konuşmalarını ailece oturup gülüyoruz hele o kayniş diyişi yok mu 😂

0|0
    0|0
  • Efsunun annesi olene kadar cok guzel gidiyodu sonrasi boka sardı bence ondan sonra izlemedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...