Şimdiki zamanda neden doğru düzgün diziler yok neden saçma sapan diziler var?

Arkadaşlar şimdiki zamanda neden doğru düzgün diziler yok Televizyona bakıyorsunuz her kanalda aşk kokan diziler var Çilek Kokusu Aşk Yalanı Sever Kiralık Aşk İlişki Durumu Karışık vs. sizce bu zamanda insanların gülebileceği aynı zamanda düşündüren diziler neden yok Bazen çocukluğumu özlüyorum en azından boş diziler yoktu Bizimkiler vardı Olacak O Kadar vardı daha neler neler artık televizyondan iyice soğudum hiç güzel bişey yok şimdikiler dans entrika eskiden en azından sihirli diziler vardı onlar daha güzeldi şimdi ise herşey b. ktan

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Süper baba vardi, ekmek teknesi vardi, ferhunde hanimlar vardi, sasifelek cikmazi vardi ☺️☺️☺️☺️

0|0
    0|0
    • bizimkiler vardi avrupa yakasi vardi yedi numara ikinci bahar neler neler :)

• orasi öyle ama dsl in ilk ciktigi zamanlar internetim olursa hic canim sikilmaz falan diyordum sonra interneti aldim 1ay sonra nette yapacak sey bulamiyordum :) simdi tabi diziler öldü ama allahtan youtube daki youtuberlar falan ufak tefek birseyler yapmaya calisiyorlar. ben sahsen nette amatörce cekilen videolari bircok diziye göre cok daha eglenceli buluyorum.

• @sananeneki evet Allah'tan youtube var o olmasa hiç birşey izleyemiyecektik ya İnterneti olmayan ne yapsın mesele orda herkesin evinde İnternet yok

En İyi Erkek Görüşü

• Çünki millet bunları izliyor çünkü güzel sanat dizileri anlaşılamıyor çünkü televizyona verilen bütçe az filmlerdede bu böyle bunların hepsi milletin beğeni seviyesinin düşük olmasıyla alakalı adamlar film olsun izleriz dedikten sonra bu düzelmez yüksek bütçeli film de çıkmaz güzel filmleride az rastlarız...

0|0
    0|0
    • @a7dfj8aerj ama eskiden daha güzeldi diziler şimdi ise televizyondan soğudum millet aşk dizileri için can atıyor sorsan kız milletine sevgilin var mı yok ama aşk dizilerine gelince pür dikkat televizyondalar hiç kaçırmıyorlar bilmiyorlar ki onlar kurgu Ahh eskiler eski dizilerin kıymetini daha iyi anlıyor insan

• Bu konuda uzun uzun cidden saatlerce konuşurum ciddi bir durum aslında japonyanın medyası na amerikanın medyasına bak adamların siyası teknolojik hani sorunu kalmamış nerdeyse eğlence programlarına geçmişler bizde belgesel izleyen yok herkes salak saçma beyin körelten programları izliyor çünkü eğitim seviyesi düşük eğitim seviyesi arttıkça yabancı programlar izleiyor çünkü onlar daha özgün türkiyeden de özgün yapımlar çıktı ama hepsini bitirdiler çünkü ülke zekası düşüyor düşsün isteniyor her şey birbirine bağlı aslında dostum ben kötümser değilim ama bu saatten sonra gerçek var düzelmez..

• @a7dfj8aerj haklısın başımızdaki hükümet gençlerin okumasını istemiyor ki eğitim sistemi karman çorman zırt pırt müfredat değişiyor e bide bide gençler yarış atı gibi sınavlara hazırlanıyor dolayısıyla eğitim seviyesi düşüyor ve kimse okumak istemiyor gerçekler bu şekilde eğitim sistemi düzelmedikçe eğlenceli programlar beklemeyelim ne zaman eğitim sistemi düzelir o zaman izdivaç programları moda programları ve saçma sapan diziler ortadan kalkar herşey eskisi gibi olur ama obür türlü biraz zor

Kızlar Ne Diyor 4

• Türkiyedeki ergen sayısı çoğalmış olmalı. Dolayısıyla bu diziler onlara hitap ediyor.

0|0
    0|0
  • Malesefki gelişemiyoruz neden acaba? Hep ask kokan diziler.. ne diyeyim yazık bize

0|0
    0|0
    • @meryhi çünkü ülkemizde eğitim seviyesi düştüğü için saçma sapan diziler revaçta ama eğitim seviyesi yüksek olsaydı saçma sapan diziler olmazdı yabancıların siyasi sorunu yok eğlence programlarına geçmişler biz ise aşkta tırmalıyoruz

• Çok haklisin bravo

• izleyicinin ilgisini çeksin diye

0|0
    0|0
    • @bahtsızkız01 epeyi de ilgi çekiyor artık millet ne anlıyorsa ulan resmen kurgudan ibaret o diziler rol yapıyorlar bizde bunu gerçek zannediyoruz bide ordaki aşklar sevgi saygı üzerine kurulu değil para ve menfaat üzerine kurulu o yüzden şimdiki kadınlar parayı sever oldu

• sorun da bu önemli olan şeyler bu şekilde bastırılmaya çalışılıyor onu anladınız siz...

• Aynen😕

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...