Bu video hakkında ne düşünüyorsunuz?

Geçen yil cekilmişti taniyorum kendisini az çok. veterinerde çalışıyor du sonra insanlar rahatsiz etmeye başladı onu çalışamadı oda sonra diğer trans arkadaşlarinin evinde kalmis onlarda zorla eger bu evde yasayacaksan para getireceksin diye cetenin eline dusmus zorla. rospuluk yaptirmislar kiza, kiz istemeyince sokakta soyup dovmusler.. buda intihar videosu..

0|0
10|4

En İyi Erkek Görüşü

• Eşcinselliğe ve dolayısıyla transeksüelliğe karşı bir insanım. Hoşlanmıyorum fakat gidip kimsenin yaşamına da müdahale etmiyorum. Arkadaşlık kurmam, önemli bir konu değilse muhatap olmam onun haricinde yaşama özgürlüklerine müdahale edilmesine karşıyım. Bu arkadaşın durumuna cidden üzüldüm. Birazcık vicdanı olanda üzülmüştür zaten. Elden bir şey gelmiyor.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ölmeden önce bile kedisini düşünen koca yürekli trans eylül cansın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• :( ...

1|0
    0|0
    • Allah tan başka kmseden korkum yok benim sen değil sülalen gelse fayda etmez. snin gibi cahillerle her daim savaşrm fikirse fikir kavgaysa dövşse dövüş ! (hadibaam58 nickli çocuk ) engellemişsin çünkü korkağın tırsağın önde gidenisinz hepnz klavueden delikanlsnz. g. avat

• Kendini bozmadan dinine bağlı normal bir insan gbi yaşasaydı hiçbişey olmazdı bunları hep kendileri istediler ve sonuçlarını da çekmeye mahkumlar intihar da etmiş yazık olmuş

0|0
    0|0
    • Yo hayet dinene bagli biriis allah diyor ayrica islam buna karsi degilki dogusten geliyor zevk icin yapanlara karsi

• bir dakika beni tehdit mi etti biri? İnsanların sosyal statüsünü bilmeden böyle davranma
      Belki karşındaki tehlikeli biri
      Napıcaksın dövücek misin
      O kaldırılan Eli o elin sahibin müsait yerine sokucak çevrem var mesela

• Sene 2016 ve insanlar hala homoseksüel olmanın tercih olduğuna inanıyor. Yemin ederim zeka seviyesi olarak Zimbabve önümüzde. Bir de din diyorlar. Tek başına ülke iq ortalamasını düşürebilecek bir zeka.

• üzücü, öldü mü peki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bende izlemiştim bunu ve etkilenmiştim. Hayatın baskıları insanların acımasızlıgı böyle bişeye sürüklemiş işte.. Üzücü

1|0
    0|0
  • Yani ne diyelim ki toplum baskısına dayanamayan birinin tükenmişlik sendromu ile intihar etmeden önce bunu açıkladığı bir video. Yazık olmuş

0|1
    0|0
  • Homofobik insanlardan tiksiniyorum resmen. Bırakın insanlar istediği gibi özgürce yaşasın, günahı sevabı ona kardeşim size ne?

1|0
    0|0
  • Acıdığımı söyleyemem. Kendi seçtiği bir yol. Bu dünyada kadınların bir sürü çektiği çile olduğunu bile bile sonradan kadına dönüşmeye çalışan insanlara da hayret ediyorum doğrusu.

0|0
    0|0
    • Doğuştan kadin gibi hissediyordu ama

• Sen de o kadar iyi bir insansın ki (!) bir insanın ölmesini diliyorsun.
      Bir gidin işinize.

• Sen diyorsun acimiyorum diye

• Ay eylul. cok aglamistim izledigimde.😪😢 keske bir faydam olsaydi. translara karsi homofobiklerin agzina siciyim oclar. Keske turkiyede yasamayip amerikaya gitseydi hemen. oralarda normal boyle seyler.

1|0
    0|0
  • Nasıl bacım çocuğu bir millet olduğumuzun delili
    Nasıl şerefsizlik bu
    Nasıl bir insana bu yapılır
    Vicdansızlık bu
    Keşke imkanım olsa kollarımı açsam böyle insanlara
    Hakkı'nı helal etsin ya 😓😩😭

1|0
    0|0
  • Yaa yazık 😔

1|0
    0|0
  • İsmi ne

0|0
    0|0
  • insanları hayatlarını sonlandırmak isteyecek psikolojiye getiriyorlar. bir insan bunu düşünecek raddeye geldiyse ve bunu eyleme döküyorsa ''insanlar'' tarafından korkunç bişey. kimsiniz de insanları taciz etme, barındırmama, sosyal statüsünü aşağılama hakkını görüyosunuz derler ''adama''

0|1
    0|0
Yükleniyor...