Evlilik programlarını bu kadar yerden yere vururken neden günden güne artıyor?

Çok saçma dediğimiz, o tv programlarına çıkanlarda akıl yok dediğimiz, daha 20yaşındaki kızların bile koca aramaya çıktığı o evlilik programlarını yerden yere vuruyoruz. Kötülüyoruz! Fakat hala neden git gide artıyor! Oradaki kavgalar gerçekten reyting yükseltiyor mu? Evde kalan hanımlar için hayat bunlardan ibaret mi?

Güncellemeler:
Evde kalan hanımlar için hayat bunlardan ibaretmi derken hatalı yazmışım! Ev hanımlarını bunları izlemeye zorluyorlar anlamında ! Her kanalda bu insanlar
Ben bayanlar çoğunlukla cevap verir sandım ama erkekler maşallah

0|1
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Günümüzde : izdivaç programları neden arttı? oraya katılanlardan : yakışıklı, fizikli, tahsilli, genç, kültürlü ve ideal eş adayı olan bay ve bayanlarda var olmasına rağmen bile evlenenleri yok denicek kadar az onca ideal eş adaylarıyla tanışmalarına rağmen.

Sorun şu yanlız kalmaların :

Birinden hoşlanan ve kendisinden hoşlanılan insanların : Karşısındakine duygularını açmaktan korkması, hoşlandığını ve aksi olduğunu kolayca belirtmek yerine anlaşılmaz davranış ve hareketlerle karşıdaki insanın karar almasını zora sokması, sanal alemden gelen arkadaşlık ve tanışma ve ötesi adına niyetini açana ters tepki veya cevapsız bırakma ve ön yargılı olma, eskisi gibi : benzer huy ve yaşantıda olanları bir biriyle tanıştırıp aracı olanların olmaması, ufak sebeplerden ve sözlerden ayrılan sevgililer, ilk teklifi kabul edersem basit kız olurum hatası, ben bayanım ben hoşlandığımı demem karşı cinse deme hatası vb.

Halbuki : aileye, akrabalara, komşulara ve arkadaşlara evlenme niyetiyle eş adayı arıyorum demek lazım. hakiki ve hatasız görücü usülü tanışmalara ön yargısız yaklaşmak lazım. sanal alemde olsa ön yargısız ve tedbirli olup insanları tanımaya çalışmak lazım.

Benden hoşlandığını belirten bayanlar oldu ve ön yargısız tedbirimi alarak görüştüm ve asla cevapsız bırakmadım ve kalplerinide kırmadım ısınma ve uyum sorunu olanına üsluba dikkatle ayrılalım dedim helalleşip bir birimize dua edip vede dengimiz olan tanıdıklarımız var ise bir birimize yönlendirmek üzere ayrıldık ve insanda yönlendirdim bazılarına.

Dua, tedbir ön yargısız yaklaşmak ve son çare izdivaç programına çıkmak.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Millet ne anliyorsa artik bu programlari izliyorlar cok sacma programlar birde cok merak ediyorum o evlendirme programlarina katilanlar gercekten mutlular mi ben inanmiyorum ama

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Tv de kadın pazarlıyorlar 😂

1|0
    0|0
  • Kaldırılsa da hepsi kafamız rahatlasa bela oldular iyice toplumda ahlak aile yapısı diye birşey bırakmadılar.

1|0
    0|0
  • vallahi tayyip erdoğanın burayada el atması lazım soytarılık diz boyu

1|0
    0|0
  • evet saçma ve yalancı bir ortam. tiyatro hepsi kurgu

1|0
    0|0
  • bir güldür güldür show dan iyidir :)

1|0
    0|0
  • Erkekler bile izliyo. hemde gozlerini bile kirpmadan

1|0
    0|0
  • Ya boşver bana şöyle geliyor artık Balık tezgahı gibi :D

1|0
    0|0
  • Evlilik programinda istedigi ozellikleri soyliyorlar ona gore geliyor erkekler 😊 evj olacak araba olacak dolgun maas olacak seklinde ee boyle erkekmisin diye soraniyor ya ondan reyting icin de bir olay vuluyorlar

1|0
    0|0
  • Yerden yere vurmak icin izlemek gerekiyorda ondan.

1|0
    0|0
  • Beyin yok.

1|0
    0|0
  • reyting alıyor

1|0
    0|0
  • Çünkü insanlar yanliz

1|0
    0|0
  • Elini çabuk tut

1|0
    0|0
  • çünkü izleyeni çok

1|0
    0|0
  • oraya çıkan mallardan çok var

1|0
    0|0
  • İzleyici kitlesi ve aile ahlkaını bozmaya yönelik çalışmalar

1|0
    0|0
  • egitim duzeyinin alt seyiyede oldugundan. gerci bende orta okulluyum ama. odam kitap dolu. caktin :)

1|0
    0|0
    • Bana çok boş! Yapmacık geliyor. O kızlar 20yaşlarında, daha hayatları upuzun! O yüzleri boya dolu nerde otursalar kahve içseler insanlar hep onları konuşacak dalga geçicekler yazık ya! Üzülüyorum ve inanki tv açmayanlardanım maleaef

• bunların hepsi yalnızlıktan işte

1|0
    0|0
  • çomarların çokluğu
    arz-talep olayı bu!

1|0
    0|0
    • Aynen talepler çok yüksektir o zaten belli ama gelecek nesiller hiç düşünülmüyor mu? Ne bileyim çok çirkin görüntüler oluyor

• gelinen nokta ile isteklerin çok ütopik!

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Saçma şeyleri seyrediyor insanlar işte

1|0
    0|0
Yükleniyor...