G. Kore hayranları hakkında ne düşünüyorsunuz?

G. Kore hayranları hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
25|23

En İyi Erkek Görüşü

• Çok arkadşm var ve tatlı insanlardn hoşlanyorlar genelde

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• hepsinin ortak özelliği
    -Güney Koreye gitmek isterler ve orada okumak yaşamak isterler..
    -Yemeklerini yemek isterler ki çoğu Chopstick denen bildiğimiz yemek çubuklarından almıştır bile.
    - Odalarında boy boy artist posterleri ( artist ne arar la bazarda :D) ve olmazsa olmaz Lee Min Ho hayranlığı..
    Say say bitmez velev-ki ülkemize ishal salgını gibi yayılmış bir hastalık artık..
    İlimizde geçen yaz Trabzon Kore Günleri yapıldı. Program hep koreyle ilgili hani bizim kültürümüzün tanıtımı hani kültürel etkileşim ve kaynaşma?
    Ayık olunuz lütfen!

0|0
    0|0
    • bu tür etkinliklerin yanı sıra koreden gelen din adamları vs. hristiyanlığı anlatan konuşmalar konferanslar gibi bişeylerde yapıyorlar ben severim ama asla vatanıma olan bağlılığımı unutmam. tamam belki hastalık derecesinde exo severim ama vatanımı milletimi dinimi daha çok severim bu gibi değerlerime sahip çıkarım.

• koreliler sevimlidir onlari sevenlerde sevimli insanlar olduklarini, kirilgan, kolay uzulebilen ve masum insanlar olduklarini dusunuyorum

1|0
    0|0
  • kore dizilerini seviyorum özellikle tarihi filmlerini daha çok seviyorum. koreliler bizim için biz koreliler için ayrı yere sahibizdir. dostluğumuz kore savaşından bu yana problemsiz şekilde gitmektedir.

1|0
    0|0
  • Emocular aklıma geliyor hep nedense kore diyince

0|0
    0|0
  • Komik buluyorum. Bir insanın yaşadığı ülkeden başka bir ülkeye hayran olması gerçekten komik bir durum.

0|0
    0|0
  • Kızları ısırmalık

1|0
    0|0
  • İm sorry i love you dizisini niye gösterdin ya... moralimin içine ettin.

0|0
    0|0
  • Oha exo. Çok severim.

1|0
    0|0
  • G. kore hayranı olduklarını düşünürüm , banena yani isterse barbunyaya inanıp hayran olsun

0|0
    0|0
  • ben güney kore hayranıyım inşallah gidecem bir gün seul e knk :))))))))

0|0
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
  • Bisey dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • sevmiyorum özenti hepsi

0|0
    0|0
  • Çoğu ergen

0|0
    0|0
    • bigbang diye korede başı çeken bir erkek grubu var. bu grubun fandom yaş ortalaması +20

• sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Türbanlı kızlar manyagı olmuş

0|0
    0|0
  • Takıntı bence saygı duyuyorum tabi çok tanıdığım var ama özellikle sormadım ne ayaksınız siz diye

1|0
    0|0
  • Bunlar hep sevgi açlığından...

0|0
    0|0
  • açıkçası koreliler hiç ilgimi çekmiyor. koreli hayranı olanlarada saygı duyuyorum...

0|0
    0|0
  • Güneyde.

0|0
    0|0
  • danscı kızları çok seksi hele bir tanesini var ahh

0|0
    0|0
  • hiçç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• g. kore şarkılarını ve kliplerini seviyorum moda anlayışını da seviyorum. ama aşırı makyaj yapıyorlar erkekler bile. oranın erkeklerine adam gözüyle bakamıyorum. g. kore hayranlarını pek zeki bulmuyorum. dizileri güzel olabilir şarkıları vs güzel olabilir ama onlar doğal görünmek için bile makyaj yapıyorlar yahu bana uzak geliyolar bu nedenle ama hoşuma giden birkaç kişi de var al onları biblo gibi koy köşeye yani çok kusursuzlaştırmaya çalışıolar kendilerini

0|0
    0|0
  • Bunlarda cinliler gibi birbirine benziyor yav

0|0
    0|0
  • Dizi - Filmden anlamadıklarını düşünüyorum.
    O kadar çok tavsiye ettiler neymiş bu dizilerin özelliği diyerek izlemeye başladım. Konuları bildiğimiz vıcık Yeşilçam türünden diyebiliriz. Kalitesinden hiç bahsetmiyorum. Telefon ile mi çelikmiş belli değil. Peki ya oyunculara ne demeli?

Kore dizilerini beğenmelerini yaşlarına veriyorum.

0|0
    0|0
    • hangi diziyi izledin

• izlediğin site ile alakalı görüntü kalitesi. çünkü söylediğin dizileri izledim ve kaliteleri kötü değildi

• Dediğime geliyor işte.

• Çok abartmadıkları sürece bendensiniz diyorum :D Çünkü ben de K-drama, k-pop seviyorum :)

0|0
    0|0
  • Abartmadıkları sürece rahatsız etmiyorlar.

0|1
    0|0
  • Şu en alttaki paylaştığın var ya... Hayatımın dizisiydi. Çok büyük bir hayranlığım yok; ama izlerim dizilerini. Bence abartmamak gerek hayranlığı.

0|0
    0|0
    • Im sorry I love you mu? bende kore ile o dizi sayesinde tanıştım. gerçekten çok güzel

• Evet I'm sorry I love you... Bence gelmiş geçmiş en iyi dram dizilerden biri. Dram olmayanlardan da gumiho vardı bak😄

• Fazla romantik falanlar hiç kore dizisi izleyemiyorum gerçi son zamanlarda animede izlemiyorum sadece oyun boşboş takılmak ama var korecan arkadaşım 2-3 tane

0|0
    0|0
  • Eskiden iyiydik. Bir 6 7 yıl önce. Çoğu fan birbirini taniyordu , fandomlar arasi kavgalar olmuyordu. Sonradan görmeler çıkınca ortam sıkmaya başladı.

0|0
    0|0
  • Bazïları sacma geliyor

0|0
    0|0
  • Bişey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • severim :D

0|0
    0|0
  • kucuk insanlardan hoslanmiyorum 😏...

0|0
    0|0
  • Ben bir korecanım ayriyeten bir V. I. P'yim takık manyak bir korecanımdır.

0|0
    0|0
  • Benim gibiler 😂😂😂 bende kdrama Kpop fanıyım

0|0
    0|0
  • Yav ne alaka/

0|0
    0|0
  • Erkekleri cocuk gibi geliyo bana😕

0|0
    0|0
  • Cokk tatlisiz :D

0|0
    0|0
  • Tatlılar :)

0|0
    0|0
  • Anlamsız. Bir şeylerin hayranı olmak anlamsız.

0|0
    0|0
  • hiç bir şey

0|0
    0|0
  • Hiçç.

0|0
    0|0
  • vasat buluyorum sahsen , tamam kizlari gercekten cok sirin tatli oluyorlar ama erkekleri ne öyle yav erkke bile denmez kac yasina gelirse gelsin görüntüleri bizim 13lük cocuklarimizin görüntüsünde ileri gidemiyoralr cok kadinsi hatta cogunu gay olarak görüyorum kore erkeklerinin , bizim turk delikanlilarimiz boylu poslu yakisikli ama ne hikmetse bir cok genc kiz daha dogrusu ergen kizlarimiz bunlarin bebelerin eerkek kelimesini kullanuyor ya bir gülesi geliyor sorma gitsin :D

0|0
    0|0
  • Bir insanın Amerika, İngiltere, Hollywood hayranı olmasından farklı bir şey değil. Amerikan müziklerini dinleyenler normal ama uzakdoğu dinleyenler anormal oluyo anlam veremiyorum insanların salak düşüncelerine.

0|0
    0|0
  • kılsız bebek gıbıler kadın gıbıler zayıflar ıtıcıler bu ne ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...