Size Arda Kural mı yoksa, Engin Hepileri mi daha iyi bir oyuncu; ve yakışıklı bir aktör?

Anket yapan kişiler, oy kullanmaktan yana muaf oluyor sanırım. Ama ben klassmanımı ve alternatif tercihimi, Arda Kural'dan yana kullanırdım. Ne kadar ruh ve sinir hastalıkları vesilesiyle, bu tür oyuncu ve takım ayaklarını bırakmış olsada; zamanında ''Eyvah Kızım'' büyüdüde, muhteşem bir izlenim öne sürmüştü. Emret Komutanımdada Engin Hepileri ile dirsek teması kurmuş, ikiside çok iyi işler çıkarmışlardı. İkiside gayet yakışıklı... Ve Engin Hepileride zaten kulvarında, çok iyi ve kaliteli tartışmasız bir oyuncu bakalım sizin tercihiniz kim olacak? :)

• Arda KuralSize Arda Kural mı yoksa, Engin Hepileri mi daha iyi bir oyuncu; ve yakışıklı bir aktör.?
    19% (3)33% (2)23% (5)Oy Ver
  • Engin HepileriSize Arda Kural mı yoksa, Engin Hepileri mi daha iyi bir oyuncu; ve yakışıklı bir aktör.?
    81% (13)67% (4)77% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• engin

0|1
    0|0
  • Arda

0|1
    0|0
    • Erkekten anlıyorsunuz hanımefendi zevkli bir bayanmışsınız. :)))

• Peki bende yatsam iyi olacak ama benim anlamadığım bu arada niçin görüş belirtirken gizli kullanıcı oldunuz hem ne kadar güze sohbeti koyu muhabbetde etdik hani öyle trollemece veya alakasız görüş yapıcı yorumda olmadı gelişigüzel bir şekilde seninle buradan online olup denk geldikçe ara ara görüşmek isterim istersen takip isteği yollayabilirsin benimde buradan ilk kez bir arkadaşım olur böylece :)

• Bu arada adım murat :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...