Türk dizilerinde neden iyiler yakışıklı kötüler çirkin oluyor?

Neden dizilerde iyi erkekler yakışıklı kötü erkekler çirkin oluyor?

Güncellemeler:
bazıları yorum yapıp engellemiş neyin kafası bu? ismi lazım değiller'in gerçekte de öyle demesi beyninin yüzde kaçını kullandıklarını belli ediyor gerçekten.

0|0
20|10

En İyi Kız Görüşü

• Kötü olan her şey çirkindir algısı yaratmak için

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben hep bunu saoruyorum kendime iyiler yagışıklı çirkinler at hırsızı kötü o değil çirkinsen gerçekte bunlardan etkilenenler seni işe almıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Birde yakısiklı oglanin eski sevgilisi yeni fakir ama iyi kiz gelince 2. Plana düşüyor aldatiliyor ama yine kotu o oluyor sgsfv

0|2
    0|0
    • bu biraz bütün erkekleri aldatan olarak göstermektir. her dizi de böyle ztn hiç aldatan kadın görmedim. dizilerde

• içinin güzelliği yüzüne vururmuş sözünü benimsemişlerse demekki :D

0|1
    0|0
  • İyiliğin güzellik olduğunu insanların bilinçaltlarına yerleştirmek için amerikadada mesela madboy denen şahsı muhteremler dergi kapaklarından fırlama oluyo o yüzde amerikanın genç kızları nerde ketum diye tabir ettiğimiz suratsız tip var ona ölüp bitiyo

0|1
    0|0
  • Bilinçler bu şekilde yönlendiriliyor. İnsanlar güzellik yakışıklılık budalası haline bunlarla geldi zaten. Fiziksel olarak güzelsen iyisindir sevilirsin kazanırsın güçlüsün... Çirkinler ise tam tersi

1|1
    0|0
  • Ben yıllarca Bilal İnci yi tuttum.. zevksiz miyim 😨😨

0|1
    0|0
  • Öyle olmuyor

0|1
    0|0
  • yakışıklı olan güzel olanı önplana atmaya özendirmeye çalışıyorlar

0|1
    0|0
  • Kötü deyince yönetmenlerin aklında çirkin biri oluşuyor :D

0|1
    0|0
    • ona baksan kendileri çirkin ama

• Prensip meselesi

0|1
    0|0
  • Alakası yok hertürlü değişebiliyor

0|1
    0|0
    • sen izlememişsin herhalde dizileri.

• İzliyorum da alakası yok kötülerde yakısıklı oluyor. Örnek kara sevdadaki Kaan Urgancıoglu

• hah orda herife at hırsızı tipi vermişler. sen hiç gördün mü bakımlı birinin kötü biri olduğunu dizilerde

• Demekki kara sevda dizisi bu kuralı ihlal etmiş her iki karakterde yakışıklı yani

0|1
    0|0
  • Boşversene izleme gitsin

0|0
    0|0
  • Evet ama iyi kötü kadınların hepsi güzel oluyo

0|1
    0|0
  • Gerçekte de öyle genelde

0|0
    0|0
  • turk dizisi mi izliyosun deli misin

0|1
    0|0
    • hayır izlemiyorum benim önceliğim amerika

• ben turk dizilerinde hep kotulerden taraftayim. guclu insanlari kotu olarak gosteriyolar, salaklari da iyi olarak.

• Cunku hayat bok

0|1
    0|0
  • iste salaklar... bir kerede cirkinleri gzl yapin mk yazik degilmi 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Kara sevdada kötü olan daha yakışıklı bence

0|1
    0|0
  • Çirkinin genelde içide çirkin olduğu için?

0|1
    0|0
    • Ne alakası var? Ben ne çirkinler tanıyorum melek gibiler. Şekilcilik dediniz mi bir numarasınız gerçekten

• Allahıma senin kafanda var

• Asıl sizin kafanızda var çirkine pislik gözüyle bakmasanız bunların hiçbirisi olmaz

Erkekler Ne Diyor 9

• Git senariste sor.

0|1
    0|0
  • Ben kötüyüm demekki cirkinim 😕

0|1
    0|0
  • kötülere mi özendirilsin insanlar knk

0|1
    0|0
    • İyi dr kardeş böyle olunca da gerçek hayatta etkileniyolar çirkinlere potansiyel kötü olarak bakıyolar. Bn de çirkinim haketmediğim yapmadığım sözler söylediler arkamdan. Mesrla bu kesin tecavüzcüdür tipine baksana dizilerde görmüyo musun hepsi aynı diyen var

• kardeş milletin lafına bakmıcaksın işte aynı şey gibi bu müslümanlara baksan müslüman olmazdın müslümanlığın nasıl olduğuna bakcaksın

• öyle çünkü.. biz çirkinler adam'dan sayilmiyoruz. insan yerine koyulmuyoruz. su lanet dünya'da adam akilli yasayamiyoruz. arkadas edinemiyoruz, is bulamiyoruz, seviyoruz, ama sevilmiyoruz. Ne kadar iyi kalpli olsan da, ahlakli olsan da, bakimli olsan da, kimse seni sen oldugun için sevmiyor. hiç sevgilin olmuyor. bakmissin yasin ilerliyor, evleneceksin, ama seni sen oldugun icin sevmiyor kadinlar, onlar da umdugunu bulamayanlardir. sirf meslegin oldugu icin, ev sahibi, araba sahibi oldugun için evlenmek istiyorlar. kimse samimi davranmiyor.. lanet olsun :(

0|0
    0|0
  • İnsanlar senaryo ya sadık kaldı diye :)

0|0
    0|0
  • Türkiye de iyilerdede yakisijli görmedim. Türklerde yakisiklimi var knka:)

0|0
    0|0
  • tüm dünyada öyledir.

0|1
    0|0
    • Bu algının değişmesi lazım bence yoksa çirkinler suçsuz yere idam bile edilir

• Algı olayı. Sanki her güzel şey iyimiş gibi.

0|0
    0|0
  • Algı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...