Hangi ünlü sanatçı Murat'ın sanatçı kişiliğini ve yakışıklılığını beğeniyorsun?

Murat Boz janti albümüyle, büyük bir çıkış yaptı. Murat Dalkılıçta, pop dünyasında adından sıklıkça söz eden birisi bakalım siz hangisini tercih ediyorsunuz?

• Murat BozHangi ünlü sanatçı Murat'ın sanatçı kişiliğini ve yakışıklılığını beğeniyorsun.?
    69% (61)53% (8)66% (69)Oy Ver
  • Murat DalkılıçHangi ünlü sanatçı Murat'ın sanatçı kişiliğini ve yakışıklılığını beğeniyorsun.?
    31% (28)47% (7)34% (35)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
22|0

En İyi Kız Görüşü

• Murat boz o da hemşehrim olduğu için yoksa ikisi de tırt

1|1
    0|0
    • Zonguldaklı mısınız? :)

• Pop müziği ve popçuları sevmiyorum o yüzden :)

• Bende aslında fazla sevmiyorum, bir Murat Boz bir de Tarkan ve Demet Akalın işte... :) Daha çok nostaljik ve Sezen Aksu severim. :) Örnek verecek olursak; Aşkın Nur Yengi, Ahmet Kaya gibi işte. :)

Kızlar Ne Diyor 21

• Murat boz fazlasıyla itici bence.

0|2
    0|0
    • Hep benzer yorumlar alıyorum neden acaba... :)

• Murat Boz😍

0|1
    0|0
  • İkiside berbat...

0|1
    0|0
    • Yok bence ikiside hem sanat hem sanatçılık karakteri ve yakışıklılık anlamındada iş yapar bence bir doktora görünün siz hanımefendi :)

• Murat diyince akla hemen onun adı gelir Boz..

1|1
    0|0
  • Murat Dalkılıç

0|1
    0|0
  • Murat boz

0|1
    0|0
  • Murat boz daha yakışıklı

0|1
    0|0
    • Evet, onu herkes biliyor zaten. :)

• Murat Boz'un boyunu Murat Dalkılıç'a verebilsek kesinlikle muazzam bisey olabilirmis 😁

0|1
    0|0
    • Ahahaha çok iyi ya :D :D konunun üzerinden 24 saat geçsinde bu görüşü eig belirleyeyim müsadenle :)) Çok doğru bir tespit yapmışsın :)

• Oo dusunmeniz yeter efenim tesekkurler 😊

• Ne yapayım ama benlik bir durum değil. :) En aklı selim sizin yorumunuz geldi bende seçmek istedim zaten iki hafta oldu olmadı üye olaraktan buraya profil bloğumdan bunu zaten en iyi şekilde anlarsınız bakmışsanız dün böyledi bir konu açmak istemiştim sizde yorum yapınca aklıma yattı seçmek istedim ama 24 saatlik süre zarfını doldurmak zorundaymışım. :)

• hic biri attım

0|1
    0|0
    • Sizin yaş aralığındaki bir bayanın bunu söylemiş olması oldukça ilginç ya dinlemiyorsunuz ya pop fazla sevmiyorsunuz. :) hem ayrı bir kefeye atılacak veya sabote edilecek bir tip değil bence ikiside oldukça hem sanat camiasında hem pop kategorisinde müzikal anlamda tutulan kişiler ve oldukça yakışıklı adamlar. :)

• Dalkılıçın tipi yeter çok minnoş ya bayılıyorum baygın bakışlı şımarık cilveli 😛😛

0|1
    0|0
    • Evet o Murat Boz'dan sempatik :)

• Murat boz

0|1
    0|0
  • Murat Boz

0|1
    0|0
  • Hicbiri

0|1
    0|0
    • Bu yorum her ikiside gibi demekle aynı olmasada, oldukça saçma olmuş. Bence her ikiside kendi çaplarında oldukça kaliteli adamlar. :)

• O sence bu bence sormussun cevapladik

• Onlarda sana bakıyordu zaten ay aspam tamam derecelendirme verdik öyle bir de neyse ya haklısın hadi bak yoluna. ;)

• Dalkılıç evlendi ya onu da kaybettik karısı da hamile şimdi merve bolugur

0|1
    0|0
  • bence janti o kadar da iyi değil

1|1
    0|0
    • Sözleri güzel verdiği enerji ve hitlik hareketlik o kadarda ahım şahım değil zaten. :)

• Hele ki klibi hiç iyi değil... sözleri konusundaki yorumuna katılıyorum ;) iyi

• Klibini izlemedim zaten o yüzden hem fikir olamıyacağım ;) birv şakıyı şarkı kılan en büyük faktör iyi bir yorumcu yani sanatçının kendisi ve ondan oluşma sözlerdir.

• Murat Boz

0|1
    0|0
  • murat boz bana itici geliyor

0|1
    0|0
  • Murat boz tabi ki de

0|1
    0|0
  • Hiç biri ikisinide sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Hicbiri

0|1
    0|0
    • Size göre peki hangi Murat, Murat Kekilli sanırım. :)))

• aaaa murat dalkılıç candir

0|1
    0|0
    • demi.. candır Murat Dalkilic 😊 ki daha çekici bence

• yok canım senin kadar nerden olcak 😄😄😄😄

• Yok estağfırullah :)) Ben yakışıklı değilim zaten o konuda iddaalı pek değilim ama sempatik ve sevimli olduğumu söylerler ve oldukça canlı kıpır kıpır heyecanlı bir yanım var tabi ki bir de yadsınamayacak bir ölçüde o yüzden dedim :D :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...