TVD (The vampire diaries) elena yani nina diziden ayrılmış ne düşünüyorsunuz?

Ben günceldeyim şu an arkadaşlar tamamiyle ve ninanın diziden ayrıldığını biliyorum şu an bırakmayı düşünüyorum diziyi ne düşünüyorsunuz ninasız dizi tatsız tutsuz birşey bırakıyorum arkadaşlar diziyi buraya kadar gelmişken siz ne düşünüyorsunuz?

1|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bence yaklaşık 3 4 sene önce izledim o diziyi. Ramazan ayıydı sahura kadar oyalanacak birşey ararken her gece cnbc e de o dizi vardı :D En son bıraktığım yer sarı saçlı bir herif vardı adını unuttum ninayı öldürerek melezi tamamlayacaktı sezon finaliydi sanırım orda kaldım ben

0|0
    0|0
    • :D ahahah fark etmeden spoiler verdin ama izledim oraları :D ramanda felan kanı görünce kan içesin gelmemiştir umarım :D

• Rica ederim birde bende bu güzel tatlı sohbet için teşekkür ederim :D :)

• Rica ederimmmm ne demek ^_^

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 3

• 5. Sezinda iyice bozulduydu zaten tadı kalmadıydı

1|0
    0|0
    • eski tad yok ya ne yapsam neye başlasam bilemedim dizi arıyorum ne izliyeceğimi bilmiyorum baya bir boşluktayım zaten o kadar yıldır bağlandığım diziydi :(

• Direk supernaturele başla derim efsane dizidir :)

• DUR bir dakika supernatural izliyrmusun? ölüyorum şu an 11 yıldır izlediğim dizi :D tek rayından çıkmayan dizi :D

• Valla bacım elena öldü iğrenç bişey oldu dizi. Ben hala güncel olarak izliyorum ama sırf boş vakit değerlendirmek için. Yanlışlıkla Spoiler veririm şimdi bide susayım ben en iyisi😁

1|0
    0|0
    • sen ver spoileri benim için sorun olmaz bırakacamda çünkü diziyi elena öldükten sonra bana ne diziden yani merak ettim sadece nouyor diye teşekkürler :)

• Bu diziyi nerden izliyorsun turkcemi yoksa alt yazılı

0|0
    0|0
Yükleniyor...