Bu kız neden hâlâ ünlü olamadı?

Son zamanlarda dinlediğim en iyi amatör yorum. Henüz denlememiş olanlar birçoğunuz defalarca dinleyeceksiniz eminim :)

Güncellemeler:
Bu video yayinlandiktan sonra 3 hafta dolmadan 1.5 milyon kişi tarafından izlemiş ve dinlenmiş buradaki yorumlara bak. Arkadaş soru detayinda Amatör yorum diye boşuna mı yazdım? Bir amatör yorumdan ne bekliyordunuz? Arkasında 8-10 tane dansçımı olmalıydı? Ya da son model arabalar, helikopterler, uçaklar mi olmalıydı? Her neyse tamam ben anlamiyorum muzikten yorum yapmayin.

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• demek ki yetmiyor

0|0
    0|0
  • olur yakında

0|0
    0|0
  • Sesi felan gzel aslinda ama bilmiyorum bir itici yani var böyle ukala bir yani var bu kizin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Erkege benziyor tıpe bak

0|0
    0|0
  • bırak da olamasın

0|0
    0|0
  • ismi bozuk bir kere

0|0
    0|0
  • ben gitaristin yeteneğini daha çok beğendim gitarı güzel çalıyor :)

0|0
    0|0
  • Bestesi yoktur bir irem derici olsa neden unlu olmasin?

0|0
    0|0
  • vurdurmuyordur kanka :D

0|1
    0|0
  • kötü çünkü

0|1
    0|0
  • Kız zaten itici ukala üstüne orjinalinden çok daha kötü söylemiş bırak da olamasın bir zahmet

0|0
    0|0
    • Amatör yorumları orjinal klip ve yorumlardan daha iyi beklemek normal mi? Amatör klipte kız helikopterden mi atlasın ya da arkasında 5 6 tane dansçı mi oynasin?

• Abartilcak guzellikte bir sesi yok. Gerci turkiyede muzik yapicaksan sese cok gerek yoktu dogru

0|0
    0|0
    • Bana göre sesi gayet iyi. Diger dunya ulkelerinde Justin Bieber gibilerinin böyle videolar ile dunyaca ünlü olduklarını hatirlatiyim. Ha ayrica avrupa ve amerikada bir cok klibin erotik videolardan farki yok bunuda biliyosundur. Hele hele amerikada rap konusunda bir klip izliyorsan kesinlikle erotik içerik oluyor içinde. O yüzden kendi ülkenin gömmene lüzum yok. Begenmemis olabilirsin. şu an neden gizli uyelere acik soru sordugumu dusunuyorum. Boyle bir soruya gizli yorum yapmana ne sebep oldu merak ediyorum. Ben begenmedim de olsun bitsin. Her yoruma eyvallah ancak bu ülkeyi yerlere seren herkese katlarca cevabini yazarim bilginiz olsun.

• tamam :D :D :D ulan ne mal adamsın ya ahhhaha

• Kelime dagarciginda 2 kelime var gelmis eglendigini zannediyor. Cevap verecek kabiliyeti olamayan herkes senin gibi kaçamak bir iki kelimeyle kendini bir sey zanneder durur. Sacma sapan tamam larina devam edemeyeceksin gizli mal seni. Engeli site bu yuzden koymus anlasilan. Hadi kendi kendine eglen sen.

Yükleniyor...