Korku filmi cekmek istiyorum basarabilir miyim?

Radyo televizyon ve sinema okuyorum okul bittikten sonra dabbe tarzında bir film cekmek istiyorum aynı zamanda filmde oynamak istiyorum olur mu sizce hasan karacag gibi?

Güncellemeler:
Filmi çekemesem bile bişekilde hasan karacadaga ulasıp gorusmek istiyorum acıkcası

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle başarılar dilerim. İdol olarak dünyada şu anda rakipsiz bir kişiyi seçmişsin. Korku filmi çekmek isteyen bir kişinin Hasan Karacadağın filmlerinden sonra işi gerçekten çok zor. Öncelikle bir hikayenin olması lazım ardından bu senaryoya dönüşücek. Korku sinemanın en zor türüdür. Hasan Karacadağ filmleri kendine has filmler, onun gibi olamaz. Dabbe tarzı bir film olamaz yani, çünkü Dabbe bir tarz değil tamamen kendine özgü sıradışı bir yapım.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ay niye korku flimi ayol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ilk çekeceğin filmlerde kamera önünde olmaktan çok arkasında olman daha önemli bence. Bir arkadaşım var yeni mezun oldu radyo televizyon sinema'dan , kısa filmler çekti hep ve kendi de söylemişti ilk başlarda kamera arkasında olmak çok önemli diye

0|0
    0|0
  • bir carpil da gor knk xdxd

0|0
    0|0
  • dene

0|1
    0|0
  • basit ki cekmek

0|0
    0|0
  • Olmaz once okudugun bolum sakat bir bolum is garantin 100 1 bile degil bence kisa yoldan bu bolumu birak is garantisi olan bir bilum oku

0|0
    0|0
  • O adam gibi olman imkansız.

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Beni de oynat

0|0
    0|0
  • Olur neden olmasın.

0|0
    0|0
  • bence kendine güvenb başaracaksın ama önerim cinli birşeyler çek :)

0|0
    0|0
  • Belki çizgi film

0|0
    0|0
  • Nie korku

0|0
    0|0
  • Her ilkin devami olyr ve yaparsan devami gelir. Tek olumsuz yani yazdikca kendinide musallat edersin paranoya korkulara.
    Sen en iyisi roman tadinda ask ve komedi veya polisiyefilm yahud diziler cek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...