Adnan Oktar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu zatı muhterem haremini kurmuş estetik yaptırtmış birde bunu programa dökerek insanlara güya din satmaya çalışıyor. Siz ne düşünüyorsunuz bunun hakkında?

0|0
9|16

En İyi Kız Görüşü

• Bence onun dinle kuranla işi o hoca değil ayrıca araştırmaci yazar kitaplar yazıyor kitapların da harun Yahya veya ahmet isimini kullaniyor ayrıca 60 yasindadir googlede bir çok haber var adnan Oktar ile ilgili ben o adamı sevmiyorum hoca olduğunu da düşünmüyorum

0|1
    0|0
    • Fransızca "maquillage" kelimesinden Türkçeye geçen makyaj kelimesi; "yüzü güzelleştirmek için boyama, yüz boyama, yüz bakımı" gibi manalara gelmektedir. Her şeyin orta yolunu bizlere gösteren İslamiyet, Allah'ın yaratılıştan insana vermiş olduğu güzelliklerini gösterme manasına süsü, makyajı, takı ve giyimi belli kayıtlarla mubah kılmıştır. Bu kayıtların dışında, Allah'ın bizlere takdir buyurduğu fıtratı bozmaya yönelik süs, makyaj türü müdahaleleri yasaklamıştır. Şeytan, Allah'a karşı geldiği o ilk anda, insanların bu türlü fıtratı bozucu şeylere kalkışacağını söyler ve bu konudaki rolünü şöyle ifade eder: "Şüphesiz onlara (insanlara) emredeceğim de Allah'ın yarattığını değiştirecekler" (Nisa Suresi, kedicilerin neden makyajla çıkıyorsunuz ekrana yanıtı sudur: PEYGAMBER EFENDİMİZ KADİNA ALLİK VE RUJU VE RİMELİ YAKİSTİRDİGİ İCİN AYET VAR DEMİSTİ odan yapiyormus kesinlikle öyle bir şey yok rimel ve surme erkek içinmiş ben kursa gittim ben dini kitaplar okudum ama öyle bir şey yok inanma

En İyi Erkek Görüşü

• Bence din tuccarların ne mal oldugunu ironik bir şekilde herkese gosteriyor. aklı olan biraz bu yandan bakar. fakire şukret deyip milyarlar kaldıran pislikler. bu adamı fazla izlemiyorum bu tarz konuşuyorsa o da aynı mal olur.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Saçma sapan insanlardan biri

0|1
    0|0
  • Tam bir sahtekar ve programdaki kadınları kullandığını düşünüyorum onlarda bu durumdan gayet memnunlar adamı şevklendirip durduklarına göre beyinsiz bir grup insan hepsi

0|1
    0|0
    • sensin sahtekar

• Yaptığı işe göre değişir ve genelleme olarak bakarsak insanlar böyle düşünüyor

• Beyinsiz sahtekar değil daha çok güzel kardeşim gibi duruyor

• İlgilenmiyorum dini kararıyor

0|0
    0|0
  • Amerika maşası ahir zaman alametinin ta kendisi. Kıyamet kopmaya yakın dini övdüğünü sanıp insanları yoldan çıkaran hoca görünümlü şaklabanlar çıkacaktır... Tamda bu.

1|1
    0|0
  • Şaklabanın teki.

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum o adamsan sahtekar mal

0|0
    0|0
  • Müslümanım diye geçinen şerefsiz yahudi bozuntusu

1|0
    0|0
  • Bence o adam annesiz babasız büyümüş ve da işsiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Silikon fabrikaları bunun yanındaki kızlar sayesinde zengin oldu, adamda bir şarışın takıntılığı var, fetişlik mi desem, artık uçmuş yani. Kedilerin gazabı üzerine olsun, kendi cennetini bu Dünya'da kurmuş adam millette adama itimat ediyor, bizim halk bu kadar cahilken karşısında göçekte oynatsan sana saygı gösterir, bak ne kadar dindar biri diye.

0|2
    0|0
  • islamı karalamak yaptığı akp hükümeti dizide kan görünüyo sıgara görünüyo dize ceza üstüne ceza yağdırıyo kanallara o sapık çıplak kızlarla kuranla islamla alay ediyo utanmasalar ulusal kanallara koyacaklar

1|1
    0|0
  • Adnan Oktarı ciddiye alanların olduğunu bile sanmıyordum erotik amaçlı izlediklerini düşünüyordum

2|0
    0|0
  • Ne düşüncem gavonun teki

1|0
    0|0
  • Çok bilgili zeki bir adam ayni zamanda mason dini kötülemek icinde insanlari çabuk kandirabiliyor. Öyle herkesi tarikatlerine almazlar.

0|0
    0|0
  • Bu zat buyuk mason, kendi programinda israilliler tarafindan belgeside verilsi.

1|0
    0|0
  • Tikimde diil

0|0
    0|0
  • cok seviyorum programmini

0|0
    0|0
  • Farklılaşmıştır, farklı insanları severim. Helalin var maşallah inşallah

0|0
    0|0
  • İslam böyle ki millet adamı ayıplamıyor.

0|0
    0|0
  • Tam bir pi*c

0|0
    0|0
  • Hayatımda; yüzüne ağız dolusu tükürerek bir tane yapıştırmak istediğim insanların başında geliyo

0|0
    0|0
  • Para onda hatun onda demek ki hepimizden zeki. Sıfırdan başladı bu adam.

0|0
    0|0
  • kediciği olmak isteyen çok kız var

0|0
    0|0
  • adnan oktar bahane kedicikler şahane :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...