Fantastik, bilim kurgu yabancı dizi önerileriniz?

Yeni bir yabanci diziye başlamayı düşünüyorum. Ama neye başlasam bilemiyorum. Grimm, the walking dead, teen wolf, sense8 i takip ediyorum. Sherlock holmes ya da doktor who gibi diziler önermeyin lütfen. Ayrica vampir günlükleri, supernatural gibi seyler de istemiyorum. Yeni bir heyecan ariyorum anlayacağınız. Hala devam eden diziler onerirseniz memnun olurum. Not: prison break i de denedim. Sarmadı.

0|1
17|13

En İyi Erkek Görüşü

• İlk olarak fringe izlemediysen mutlaka izle ama mutlaka onun haricinde person of interest favorimdir. Mr. Robot var bende izlemedim daha ama :) limitless var güzel bence, 12 monkeys izledim tavsiyemdir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Aradıgın The 100

1|0
    0|0
  • Prison break ne kadar izledin bilmiyorum ama bence baştan denemelisin. Her bölümde sürprizler.

Beni neredeyse her bölümü sardı.

1|0
    0|0
  • Ooooo tam adamına geldin sen uzman dizikolik fantastik scifi hayranı emir ve görüşlerinize hazırdır komutanım 😄

1|0
    0|0
  • Dr Who gibi bir mükemmelliği sevmiyorsan fantastik dizi nasıl seversin anlayamadım

1|0
    0|0
  • Ash vs Evil Dead.

1|0
    0|0
  • Arrow ve The Flash'a başla. İkisini birlikte yürütmeye çalış çünkü ortak bölümleri oluyor

1|0
    0|0
  • Shamelesss

1|0
    0|0
  • Heroes

1|0
    0|0
  • Doctor who nün nesini beğenmedi acep

1|0
    0|0
  • farscape
    stargate ve stargate atlantis serisi

1|0
    0|0
  • sevam etmiyo ama fringe harika bir bilim kurgu

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 17

• Bana kalırsa Doctor who şuana kadar gelmiş geçmiş en iyi bilim kurgu dizisi.
    Ön yargılı olmadan izlemeni tavsiye ederim.
    Farklı bir dizi istemişsin o zman MrRobot tavsiyemdir.

1|0
    0|0
  • once upon a time var. Grimm'e benzer biraz. Ama daha çok fantastik diyebilirim. Birde Atlantis var.

1|0
    0|0
  • Mr. Robot bilişimle ilgili bir dizi tavsiye üzerine izlemeyi düşünüyorum hem daha sadece 10 bölüm çabuk yakalarsın :)

1|0
    0|0
  • Fringe

1|2
    0|0
  • The walking dead fena en sevdigim dizi ama. Tabi sezon arası na girip uzun bir ara olunca bnde yeni bir dizi aradım hadi neyse game of thrones izliyim dedim ve cok güzel bnce 2 günde 2 sezon bnce dene

1|0
    0|0
  • Game of thrones ilk sarmıyor insanı ısrar et izlemeye çalış sonra müptela olursun

1|0
    0|0
  • Chuck

1|0
    0|0
  • Beauty and the beast

1|0
    0|0
  • Lucy

1|0
    0|0
  • Doctor who en iyisi hele ki 5,6,7. sezonlar