Sizce aşağıdaki ünlülerden hangisi; şöhret kapılarını ardında kadar dayadığı halde, halen mütevazi duruşunu kaybetmedi?

Sizce aşağıdaki ünlülerden hangisi; şöhret kapılarını ardında kadar dayadığı halde, halen mütevazi duruşunu kaybetmedi.?

Kimi insan ünlü olsa dahi; eski arkadaşlıklarına ve eski ahbaplıklarını sürdürterek devam eder. Aile erbabından çıksalar, dahi onları unutmazlar. Duruşunu bozmazlar.

• Tarkan Tevetoğlu
    38%(16)35%(20)Oy Ver27%(4)
  • Kenan İmirzalıoğlu
    12%(5)14%(8)Oy Ver20%(3)
  • Arda Turan
    50%(21)51%(29)Oy Ver53%(8)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|1

En İyi Kız Görüşü

• hepsınden once tarkan vardı :)

0|1
    0|0
    • Ama bu birşeyi değiştirmez ki :))

• demek ıstedığım onca zamana rağmen çizgisini hiç bozmadı

• Evet o da doğru ama Kenan İzmirzalıoğluda çok alçakgönüllü röportajını esirgemeyen basın yayın mensuplarını terslemeyen bir karakter Arda Turan'da öyle bayrampaşadan zaten mütevazi bir aileden yetişmiş şakacı komik esprili birisi aile ziyaretlerini ediyor devamlı eski tanıdıklarıyla konuşuyor semtinde halen seviliyor birazda muallakta kalın diye böyle bir soru sordum zaten. :)

En İyi Erkek Görüşü

• Kenan İmirzalıoğlu ile tanışmıştım, çık mütevazı biri

0|1
    0|0
    • Katılıyorum can abi aslında arda turandan sonra veya listenin en başında yer alması gerekirken üçüncü çıktı sıralamada bende anlamadım Tarkanda kim Kenan İmirzalıoğlunun yanında ne konuştunuz abim nasıl bir mekanda karşılaşmıştınız? :)

• Gerçektede o kadar yakışklı mı boy pos bıyık var mıydı abi inanırım doğrudur zaten medyatik olduğu kadar her haliyle özel yaşantısıylada aktüel olarak gündemde olan birisi hiç bir sorudan hiç bir görüşmeden kaçmıyor çok babacan tavırlı birisi o zaman 90 li küsür yıllarda siz takriben görüp karşılaşmışsınız o zamanları 28 30 falandı sanırım :)

• Tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 5

• Hepsi de iyi insanlardır ama Tarkan ın yeri ayrıdır, bu yüzden Tarkan diyorum :)

0|1
    0|0
  • Gökhan Keser

0|1
    0|0
    • Gökhan Keser yok seçeneklerde ama o da beyefendi bir adam :)

• Tarkan başkadır Arda'da iyidir ama Tarkan varsa gözüm görmez :D

0|1
    0|0
  • hiçbiri

0|1
    0|0
  • Arda Turan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bilmiyorum hepsi bir derece bozulmadılar fazla sanırım Arda Turanı seviyorum Beşiktaşlıyım

0|1
    0|0
  • Tarkan eski ve daha meşhur olmasına rağmen her zaman mütavazi...

0|1
    0|0
Yükleniyor...