Yeter , Dizisini izliyor musunuz?

Yeter , Dizisini izliyor musunuz?
Tavsiye eder misiniz?

Güncellemeler:
Kimse izlemedi mi?

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Tavsiye edesim gelmiyor... İçinde ibretlik şeyler var tabi ama eğer haksızlığa dayanamayan bir insansan kafayı yiyebilirsin izlerken. Bir de karakterlerin işi gücü bırakıp intikam hırs peşinden koşması bana gerçekçi gelmiyor... Hiç nefes aldırmayan haksızlıklar zinciri, ve kötü karakterlerin her şeyi kontrol altına alabilmesi ve hiç yanlış yapmaması da gerçekçi değil... Yanlış yapıyorlar ama iyice krize soktuktan sonra... Gerçeklerin ortaya çıkmasına insan sevinemiyor bile.. Bu tip şeyler benim sinirimi bozuyor, yine de sen bilirsin...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hayır izlemiyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben izliyorum gerçekten çok iyi bir dizi ailevi meseleler ve psikolojik bir savasla ilgili super dizi tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • Bence tabii eksikler olsada ufak tefek psikolojik şiddeti anlatan çok iyi bir dizi. Yani ben insan karakterini gözlemlemeyi seven biri olarak Yekta karakterinin geçmişteki bazı şeylerin etkisi sonucu kendisinde oluşan mükemmelliyetçi tavrını başarılı buluyorum. Ve bir annenin tüm bunların ışığında çocukları için yapabileceği şeyleri sergilemeside cabası kısaca tavsiye ediyorum

0|1
    0|0
  • Izliyorum gayet guzel

0|1
    0|0
  • Evet güzel

0|1
    0|0
  • İzlemiyorum

0|1
    0|0
  • evet izliyorum beğeniyorum

0|1
    0|0
  • Annem izliyor :D

0|1
    0|0
  • izlemedim

0|1
    0|0
  • Ederimmmmmmmm ♥

0|1
    0|0
  • Gerçekten çok seviyorum. Eksik olduğu yerler oluyo ama insanı genelde diğer dizilerden farklı olarak düşünmeye ve tahmin yeteneğini zorlamaya meyilli bir dizi. Olayları çözme yeteneği gelişir insanın diye düşünüyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayır

0|1
    0|0
  • ben dizi izlemem

0|1
    0|0
Yükleniyor...