90 lar şarkıları bir başka güzel diyenler?

o zamanlar çocuk olanlar bilir.. 90 lar Türkçe pop hissedilen ,, yaşanan.. kalbe dokunan güzel duygular uyandıran bir tarza sahipti
mesela bendeniz... levent yüksel,, Harun kolçak , aşkın nur Yengi, çelik, deniz arcak , emel müftüoğlu daha adı aklıma gelmeyen unutulmuş ama güzel sesler90 lar şarkıları bir başka güzel diyenler?

0|5
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• O dönem unutulabilirmi asla Ferda Anıl Yarkın-Üzülme & Sonuna kadar geldim aşkın , Göksel-Gece inmeden, Tüzmen-Son Rüya , Reha-Aşk çiçeğim... isimli şarkıları hala dinliyorum bugün niye yok böyle şarkılar işte o zamanlar sanat sanat içindir anlayışı vardı. Albüm ya da albümler belirli bir hayran kitlesi kazanmak ve müzik dünyasında kalıcı bir yer edinmek için yapılırdı. Müzikte bir kalite vardı.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de 90 ların çocuğuyum ve hala dinlediğim müzikler listesinin yarısından fazlasını doksanlardaki şarkılar kapsar :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• bunları bir daha canlı canlı yaşayabilecek görebilecek bir nesil maalesef yok göremeyenler inanın kulaklarının pasıyla yaşamaya mahkum kalacaklar

https://youtu.be/XFYA2O__-WY

1|0
    0|0
  • Evet, 90 lar pop harikaydı. Lisedeydim, Çelik in Meyhaneci şarkısı ile coşar aşk acısı çekerdik ☺☺☺ ah, nostalji..

1|0
    0|0
  • Evet o dönemim şarkıları gerçekten çok iyiydi.. Şarkılardan kalite akıyordu resmen..

1|0
    0|0
  • evet dedikten sonra bir açıklamama yapma gereği duymayı neden duyuyor insanlar bana biri bunun cevabını verebilir mi

1|0
    0|0
  • Çok güzel şarkılar vardı :)
    arasıra hala dinlerim

1|0
    0|0
  • Hala cok dinlerim say say bitmez sibel alas hakan peker deniz seki pinar aylin cartel ne guzeldi

1|0
    0|0
  • Grunge akımı vardı o zaman. Kareli gömlek, şort, altına bot. Pearl Jam, Alice in chains dinlerdik. Güzel günlerdi.

1|0
    0|0
  • bizzat yaşayanlardanım :)

1|0
    0|0
  • nerde o zamanlar

1|0
    0|0
  • Eskiler en güzeldir. Eric Clapton hastasıyım, aşığıyım onunla yatıp onunla kalkıyorum desem:)

1|0
    0|0
  • hala 90 yıllarına ait şarkılardan bazılarını dinlerim ah 90 lar şimdiki şarkılar şarkımı la

1|0
    0|0
  • Hey gidi günler hey 😞

1|0
    0|0
  • Evet vardı o zamanlar

1|0
    0|0
  • nilüfer böyle ayrılık olmaz

1|0
    0|0
  • çocuk olanlar bilir.. 90 lar Türkçe pop

1|0
    0|0
  • ben pek bilemeyeceğim

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• evet yaa sık sık dinlerim :)

1|0
    0|0
  • Evet öyle 90ları çok severim 💕

1|0
    0|0
Yükleniyor...