Ajansa başvurdum kabul edilmdim. sizce güvenilirmi?

aypi ajansa basvurdum ertesi gün onay geldi kabul edilmişim ve bir reklam için 9 aday arasına girdiğim söylendi. davet edildim ve tek seferlik 300 tl istediler ama ben istanulda değili. sizce doğrumudur?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• https://www.sikayetvar.com/medya/reklam-ajanslari

Oku öğren... Dolandırıcılık işleri bunlar , senle veya doğal yeteneklerinle alakası yok. Bu işler sinema tv ya da güzel sanatlar mezunlarına birçok eğitim aldıklarından düşer , keşfedilen Türkan Şoray devri çoktan kapandı.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• netten kayit yaptiginda herkese oyle mesaj geliyor sadece aypi den degil diger ajanslarda o sekilde calisiyor sana reklam verebilmeleri icin senin fotograf cekiminin olmasi ve oyuncu model katlguna girip secilmen lazim. 300 tl yatircaksin iki uc fotografini cekicekler seni binlerce bekleyen arasina koyucaklar o sekilde :) Zor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ajansa başvurup da reddedilen zaten yok ki.

0|0
    0|0
  • bu zamanda bana kalırsa hıc ınanma ne parasıymış bu 300 tl hem ıyı duşun

0|0
    0|0
  • Hayır gitme

0|0
    0|0
  • Yalan kesinlikle yalan türkyede 60 milyon kişi ajansalara kayıtlı. Ajans devri bitti artık yalan dolan onlar.

0|0
    0|0
  • uzak dur

0|0
    0|0
  • Senden para kazanma potansiyeli olan bir yer neden senden para bekliyo idrak edemedim sahsen

0|0
    0|0
  • sıkıntı yok sne 300 verde önce :D

0|0
    0|0
  • 300 tl istedilerse verme. skıntılı o iş.

0|0
    0|0
  • 300 için değmez

0|0
    0|0
  • Hayır para yatırma sakın. Herkesi kabul edyorlar zaten

0|0
    0|0
  • Fakese çok farklı bir kariyerin olabilir.

0|0
    0|0
  • hikaye aşırı dolandırıcılık kokuyor, websiteleri de öyle

0|0
    0|0
  • bende bir sürü ajanda başvurdum hepsi kabul etti ama gitmedim. Daha kabul etmeyenine rastlamadım zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiçbir ajans para istemez sakın öyle birşey yapma. Aksine para vermeleri gerek. Geçen bir yerde para istemeyeceklerini okudum ve araştırdım.

0|0
    0|0
  • Bence inanma

0|0
    0|0
  • Ajanslar modeller den mi para alıyor yani reklamı verenden alması gerekirken?

0|0
    0|0
Yükleniyor...