Colton Haynes Eşcinsel olduğunu açiklamış biliyormuydunuz?

Colton Haynes Eşcinsel olduğunu açiklamış biliyormuydunuz ?

”Bu noktaya gelmek uzun zamanımı aldı, ancak şimdi her zaman olduğumdan daha mutlu, her zaman olduğumdan daha sağlıklıyım.” diyerek, aslında yakın çevresine, oynadığı dizilerdeki arkadaşlarına ve ailesine karşı açık olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz aylarda Tumblr üzerinden bir hayranının Haynes’ın eşcinsel ilişkisi olduğuyla ilgili bir paylaşımda bulunması üzerine, ”Benim için tamamen bir şoktu. Açılmaya hazır değildim. Böylesi kararları herkes kendi içinde vermeli, bu konuda kimseye borçlu hissettiğimi de düşünmüyorum, bu sebeple o haberlere hiç bir yorum yapamadım. Zaman geçtikçe aslında artık açılma zamanının geldiğini düşünüyorum.” sözleriyle eşcinsel olduğunu açıklayan oyuncu, hakkında çıkan haberler sebebiyle bir dönem kendi içine kapandığını, kaygılarından dolayı psikolojik tedavi gördüğünü söyledi.

”İnsanlar sizin paylaştığınız o GQ adamı olmanızı bekliyor. Bu tamamen doğa dışı bir durum, siz bu yükün altına girdikçe hayatınız boyunca, 7/24 rol yapmaya başlıyorsunuz. Eşcinsellere karşı önyargılı olan insanlara sesleniyorum, siz 7/24 oyunculuk yapmanın insana ne kadar ağır geldiğini hiç düşündünüz mü?” sözleriyle eşcinselliğini gizlemenin zorluğundan bahseden oyuncu, ”Bu noktaya gelmek uzun zamanımı aldı, ancak şimdi her zaman olduğumdan daha mutlu, her zaman olduğumdan daha sağlıklıyım.” dedi. Colton aslında yakın çevresine, oynadığı dizilerdeki arkadaşlarına ve ailesine karşı açık olduğunu söyledi.

Colton Haynes’ın açıklamaları yayınlandıktan sonra, oyuncuya sosyal medyadan destek mesajları yağdı.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...