Survivorda 5 Ay Bu Küçük Barakada Gece Gündüz Yağmur Yağarak Yatarak mı Geçiriliyor?

Survivorda  5 Ay  Bu Küçük Barakada Gece Gündüz Yağmur Yağarak Yatarak mı Geçiriliyor ?

Burası Kaç kişi alır arkadaşlar sağı solu her yeri açık düz tahta zemin üzerlerine bir ince battaniye gibi birşey alıyorlar ve ayrıca sahil kenarı ne kadar sıcak olursa olsun gece ayazı ve çiği var herşeyi var

Yağmur yağıncada her yanından su alıyor adayada çok yağmur yağıyor ne düşünüyorsunuz?

ne kadar inandırıcı?

şahsen en fazla bu şekilde 1 ay gitceklerini sanıyorum ben aksi takdirde hastalıklar başlar orada..

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Oraya giden herkes kaldıkları hafta başına ücret alıyor.
    Para banka hesaplarına yatıyor.

Kızların koltuk altı, kaş, bıyık, bacak kılları çıkmıyor ( sözde kişisel temizlik yok )
    O denizin tuzlu suyu saçlarını keçe gibi yapar ama hepsi pırıl pırıl. ( banyo ve şampuan yok diyorlar, yalan)

Herşey Düzmece.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yalan hepsi

0|1
    0|0
    • ne düşünütorsun kardeşim yorum olarak?

• bende öyle diyorumm o baraka her yandan su alıyorr

• onu birak hem açlar hem oyunlarda jet hiziyla kosuyorlar.

Kızlar Ne Diyor 1

• Daha bu tarz yarışma programlarının sözleşmeli oyun olduğunu anlıyamıyanlara gülüyorum sen anlıyabilmişsin ama :D

0|1
    0|0
    • daha başka söyleyeceklerin var mı garip gördüklerin?

• aglakasi yok ben kendim 2 yil fitness yaptim 2 ay spor salonuna gitmedim hepsi gitti igneymis😂

• yok iğne ile olmaz daha kaba olur iğneli vücut belli eder kendini daha kaba durur öyle birşey yokta eski düzeni olmadğı belli yanii yanii istediği zaman çay içemez çikolata yiyemez

Erkekler Ne Diyor 1

• Sağlam bir diyet uygulanmiyorsa ada hayati gercek. Çünkü cok fazla kilo veriyorlar. Diyet uygulaniyorsa bilemeyiz.

0|0
    0|0
    • diyet konusu kardeşim eskisi gibi yiyip içemezsin tabiii akşam çay içemezsin bakkaldan çikolata cips alamassın yanii düzenin olmaz eskisi gibi ayrıca vücutçuların çoğu çalışmadığı zaman küçülme oluyor 2 hafta sonrasındaa..

resimlere bak kardeşim sen akıl edebilyiormusun 5 ay bu barakada geçermi?

• İşin içine para girince insan herseyi yapar. Orada sadece yarismayi kazanan mi para aliyor sanıyorsun? Orada yarismayi kazanamayacagini bile bile gelen yarismacilar var. Neden o kadar yipratiyi kendini? Para icin. Günlük haftalik artik nasıl sozlestiyseler yarismada kaldigi sure kadar para alıyorlar ve reyting. Sonuc olarak aksan yorgun eve gelen insanlar oturup zevkle izliyor. Ha ben izliyormuyum hayir ben televizyon bile izlemiyorum. Gecen sene izlemiştim bu programi baskada bilmiyom.

Yükleniyor...