Leyla lydia tuğutlu mu hande erçel mi daha güzel?

leyla lydia tuğutluLeyla lydia tuğutlu mu hande erçel mi daha güzel?

hande erçel

• leyle lydia tuğutlu
    49%(25)47%(34)Oy Ver41%(9)
  • hande erçel
    51%(26)53%(39)Oy Ver59%(13)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
ben ikisini de severim fizik olarak eşit gibiler zaten ama bence hande erçel in düzgün yüz hatları falan daha çekici geliyor yorumlarda hande erçel sıradan bir güzel denmiş ama bence öyle değil yani resimlerden bakarsanız leyla nın hafifi bir güzelliği var yani belirgin bir özellik göremedim ben ama o da hoş kadın ama bence güzellik açısından hande erçel daha güzel

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hande karısı güzelmiş

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Leylayi çok beğeniyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Leyla harbiden güzel ve geçen bir yerde videosunu gördüm kızın maalesef çoğu ünlümüzde olmayan zarif ve asil bir duruşu var bence en önemlisi bu.

Hande erçel benimle aynı yerden olduğu için mi nedir bana çok sıradan geliyor. Bandırmada çok var onun gibisi.

1|0
    0|0
  • Leylayla yatıp Leylayla kalkıyorum. Aşığım Leylaya :) Seviyom ulen Leylayı :)
    Leylaaaaa Aşuğum sana leylaaaa :)

0|0
    0|0
  • İkisinide beğenmedim

0|0
    0|0
  • Şu handeyi hiç beğenmiyorum nedendir bilinmez. Artık ergenlerden dolayı olma ihtimali yüksek

0|0
    0|0
  • Ulan hastayim su leylaya.

0|0
    0|0
  • İkisini de beğenemedim.

0|0
    0|0
  • llt tek kelimeyle

0|0
    0|0
  • hande erceli gormekte dert sahibi oldum sinirime dokunuyo bu kari benim leyla lydia daha guzel. Hande ercelden daha guzel geliyo herkes bana.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hande erçel

0|0
    0|0
  • Yaa bu handeye taktiniz kafayi ha

0|0
    0|0
    • bu ankete çok fzla istek vardı yoksa yapmazdım

• Hande

0|0
    0|0
  • A dedim, hatun su gibi yahu 🙄

0|0
    0|0
  • Şunu farkettim Başta leyla normal güzel geliyo ama baktıkça insan diyo ağzı burnu tavırları narin fiziği şarap gibi kadın diyesin geliyo. Ve çoğu erkek arkadaşımda aynı fikir de baktıkça güzel diyosun

Hande ise Başta Of harika güzellik diyosun ama baktıkça çok sıradan bir güzellik geliyo.

Yani tavırları her şeyi ile leyla

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...