Elçin sangu ile ilgili?

baktım kız harbiden incecik dizide. ulan dedim bu kız kaç kilo baktım 169 boyunda 60 kilo ben de 168 boyunda 60 kiloyum onun 2 katı gibi görünüyorum nasıl bir iştir bu arkadaşlar

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• http://i.hizliresim.com/QBb3JZ.jpg
    Bundan olabilir mi :) ?

1|0
    0|0
    • hııı haaaaaa. alındım. nasıl kas yaparım ağabey :D

• şimdi öğrenciyim param yok ama aşırı kas çalıştıran bir kardiyocunun videoları var bende onlardna başlarım zaten yarım saat ve aşırı etkili heryerim günlerce ağrıyo alışana kadar

• Öğrenciyken bu işler zor bende sıkıntı çekiyorum. Yine kadınlar iyi bir fiziğe cok fazla para harcamadan ulaşabilir. Az yiyerek :D

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Kendisine gidip sormadı isen kilo kısmını bilemezsin.

0|0
    0|0
    • bazen röportajlarda filan bilgi ediniliyor bunlarla ilgili

• Bazen röportajlarda bilgi ediliniyor ama sen Hz. Google'a sordun ve bir röportajdan değil, herhangi bir siteden gördün.

• aslında önüme gelen tüm sitelere baktım röportajlardan edinilen bilgilerle bu şekilde başlıklar açılmıştır yani ne var bunda zor bişey değil

• Bazı insanlarda kemik ağırlığı daha fazladır daha zayıf görünürler. Ayrıca fiziğinin ona özel avantajlarıda olabilir. Bazıları doğuştan şanslı bu konuda.

0|0
    0|0
  • Kemiklerin kalindir asdfgjhhfk

0|0
    0|0
  • bugünün gündemi de Elçin Sangu olmuş burdan KS ye sesleniyorum lütfen Elçin Sangu gelsin :)

0|0
    0|0
  • kemik
    photshop
    ya da kamera öyle gösterir

0|0
    0|0
  • en fazla 50 dir

0|0
    0|0
  • Televizyon kaynaklı ya da sıkılaştırıcı spor vs..

0|0
    0|0
  • Erkekler fiziksel olarak daha iri görünür dogamiz gereği

0|0
    0|0
  • Boyu uzun candır tabi accık da dolgun olmalı 😊😊😊

0|0
    0|0
  • Kas -yağ oranlarınız farklıdır

0|0
    0|0
  • plates yap