Eşcinsel olduğunu düşündüğünüz ünlüler var mı 😊 ?

Ben mabel matiz Cem adrian ve hakan Akkayının eşcinsel olduğunu düşünüyorum 😊 Yanlış anlaşılmasın aşağılamak için değil meraktan sordum 😊

1|1
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• düşündüğüm değil bildiğim var. muhafazakar eşcinselimiz cemil ipekçi ve Barbaros şansal. ikisinin de ortak özelliği modacı olmaları ve eşcinsel olmaları. yalnız Barbaros şansal aynı zaman da ateist biri. iki modacı tanıyom ikisi de homoseksüel. ileri de çocuğum baba ben modacı olmak istiyorum derse, oğlum beni cahil zannetme eşcinsel mi olmak istiyorum diyorsun diyecem.

0|0
    0|0
    • hah gizli kız benden çok yaşayacan valla. hakan akkaya oda modacı. kesin oda homoseksüel. kıyafetleri ve konuşma tarzı kız gibi. bir erkek gibi konuşmuyor, kırıta kırıta konuşuyor. etti mi üç odacı üç homoseksüel. oğlum modacı olmasın da tek balet olsun razıyım dermişim.

• sağol gizli kız.

• Ricalar 😊

En İyi Kız Görüşü

• Serdar ortaçın ben erkek olduğuna inanmıyorum mesela

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Cem Adrian'ın eşcinsel olduğunu mu düşünüyorsun cidden mi? Ayrıca bir insanı eşcinsel diyerek nasıl aşağılanıyor onu da anlamıyorum. Cem Adrian da sana heteroseksüel diyerek aşağılayabilir dikkat et.

0|0
    0|0
    • Aşağılamadan kasıt o sanatçıyı değil burada ki lgbti üyeleri ötekileştirdiğimi düşünmesinler diye öyle yazdım benim ki sadece merak

• Zakkum grubu

1|0
    0|0
  • Ünlülerin girmediği pislik yapmadigi ismi var. San şöhret ugruna

0|0
    0|0
  • Bir insan eşcinsel olduğunu söylemedikçe kolay kolay anlayamazsin. Gay'lerin cogu gayet maskulen mesela.

0|0
    0|0
  • Yılmaz morgül günlerden pazarım kokanat yer azarım hohohoho :D

0|0
    0|0
    • Yılmaz Morgül kabul etmiyor eşcinsel olduğunu 😂

• Aynen fatih ürek kusum aydın vs boswer onları bız kendımıze bakalım tanısmak ıstermısınn :D :)

• Hayır sağ ol

• ünlü zenginlerden şarkıcılardan var tabi isim vermiyeyim

0|0
    0|0
  • Mabel öyle zaten bülent ersoydan çocuğu varmış diye duydum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cem Adrian değil Mabel matizin öyle olduğunu hiç sanmıyorum hakan akkayayı bilemem

0|0
    0|0
  • Cem adrian öyle diye biliyorum

0|0
    0|0
    • Çok belli de açıklamadı cinsel kimliğini 😊

• Ellen

0|0
    0|0
Yükleniyor...