Kadın kadına talip olmuş.. Sizce Esra Erol'un tepkisi doğru mu?

Bugün arkadaşımla konuşuyordum (biseksüelim) şakasına laf arasında artık Zuhal Topal'a çıkıp güzel karıların talip olmasını beklicem demiştim sonra bana bunu yolladı şok oldum.. Tamam bu ülkemizde yasal değil fakat bizleri kabul etmek zorundalar olumsuz cevabı kırıcı olmayan bir cevaplada verebilirlerdi "hadi hadi başka kapıya" gibi bir cümle kurması bence hiç hoş olmamış. Zaten bu programları saçma buluyordum iyice saçmalandığını farkettim.

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• söyleyecek söz yok, yapamayacaklarını düzgün bir şekilde açıklasa sorun değil zaten devletin lgbt bireylerine karşı tutumu belli eli kolu bağlı deriz de özellikle aşağılaması çok kötü bir durum. utanmadan bir de saçma sapan bilgilerle kendini haklı çıkarmaya çalışıyor.

2|0
    0|0
    • Haklısın helal👏🏿

• Kurduğun cümlelere göre helal dedim. Hakkın helali ile arada bayağı bir fark var. Rica ederim

• biliyorum onun için sağol dedim ama kelimenin kökeni yine aynı sadece dilimizde hafif bir anlam değişikliği oluyor her neyse tartışılacak bir konu değil bu.

En İyi Kız Görüşü

• Ben bu video yu saha once izledim ve tarz ve uslubu cok ama cok yanlisti insanalrin tecihleri bize ne. Yani cok durust bir insan ise esra erol once sacma program yapamayi daha sonrada mafya esini biraksin

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Saçmalamış.. Madem evlilik programı yapıyorsun insanların tercihlerine saygı duyacaksın duymak zorundasın. Başkalarının programlarını araymış. Bu nasıl bir zihniyettir ya. Kadın ciddi ciddi söylüyor amacını. Maden evlendirme programısın gereğini yapacaksın. Lgbtfobiden insanların kurtulması lazım. Nasıl olur bilmiyorum ama bu şart. En sevdiğim arkadaşlarımdan biri intihar etti öldü bu yüzden.

4|0
    0|0
  • çok eski bu ya :D

o zaman tepki veren olmamıştı buna nedense sanırım

1|0
    0|0
  • Erkek erkege talip olmayi gor bir de sen😊😊

1|0
    0|0
  • Amaci halkin olan bitenden uzak tutmak ve uyutmak olan bu programlari ciddiye almayin

3|0
    0|0
  • Kendileri getirtmiştir program az gündeme gelsin diye ben zaten inanmıyorum bu progranlara :D

1|0
    0|0
  • Hep bunlar homofobik olmaktan

1|0
    0|0
  • bilmem

1|0
    0|0
  • erkelerin olmasından iyidir

1|0
    0|0
  • esra erol haklı. zuhal topal da aynı tepkiyi verirdi. seda sayan da... hande Ataizi de... uğur aslan da... çünkü gay de olsa lezbiyen de olsa burası türkiye, hollanda değil.

1|0
    0|0
    • Türkiyede yasal olmayabilir fakat bu programın formatına uymuyor denebilirdi. Sizin gibi ön yargılı insanlar yüzünden bu halde zaten ortalık.

• zaten oraya gelen dalga amaclı geliyor kadınında tepkisi normal alayı sahtekar zaten

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Kötü olmuş ne kadar dar kafalı anlayışsız bir ülke olduğumuzun bir diğer kanıtı. Kibarca biz bu şekilde yapmıyoruz formatımız bu değil Türkiyede kanunen böyle bir olay yok deseydi. Bu nedir yani. Sevmiyorum böyle insanları

2|0
    0|0
    • Bende aynı şekilde düşünüyorum. Teşekkürler yorumun içib

• Çok saçma bir tepki olduğunu düşünmüştüm bende zamanında çok aşağılayıcı bir şekilde tepki vermiş zaten izlemiyorum böyle programlarıda gereksiz..

1|0
    0|0
  • Videoyu izlemek istemiyorum çünkü biliyorum ki sinirim bozulacak. Ama yanlış hatırlamıyorsam büyük tepki veriyordu. Orada birine talip olup, sonra o olmayınca hemen başka birine talip olmak çok ahlaklı bir şeymiş gibi hemen eşcinselleri ahlaksızlıkla falan suçlarlar kkljfsdşldsf Komik.

1|0
    0|0
  • Nolursa olsun yaptığı çok yanlış

1|0
    0|0
  • Bu programları saçma buluyorum

1|0
    0|0
  • Bunun cinsel tercih oldugunu bile düşünmüyorumki bu saçma programlardan anca bu beklenirdi.

1|0
    0|0
  • Saygısızlık kimsenin fikrini kınayamaz

2|0
    0|0
  • Ayıptır ya ben de biseküelim yani bu insanın kendi tercihidir bu sadece o kişiyi ilgilendirir

1|0
    0|0
  • sacma

1|0
    0|0
  • Saygısızlıktan başka bir şey değil bu..

1|0
    0|0
    • Bu?

• Aynen öyle. Ülkemizde pek gördüğümüz bişey değil saygı olayı saçma bir programda saçma bir sunucunun saçma tepkisi.

• Evet 👍🏻

• bu programlar kadar saçma birşey yok tv de :/ resmen insan pazarlıyorlar ama neymiş aile kurmalarına yardımmış :D ne kadar tanıyabilirsin o kadar srede :/ saçmalık

1|0
    0|0
  • devamındaki açıklamasını merak ettim. belki durumu toplamıştır ama bu bana Okan'ı anımsattı :) onda doğal karşılayanlar burda da doğal karşılar

1|0
    0|0
    • Topladığını sanmıyorum tepkiye bak. Saçmalık saygısızlık

• Halkın bir kısmını kazanırken bir kısmınıda kaybetmiş zihniyetsi ve saygısızlıkla

• katılıyorum.

Yükleniyor...