Kaliteli dizi önerisi?

Sacma diziler gün gectikce cogaliyor.. tavsiye ede biliceginiz kaliteli ve güzel dizi varmi? Kisaca konusunu yazarmisiniz.. tesekkürler :)

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Fringe izle ufkun açılsın

1|1
    0|0
  • Prison break izlemelisin.

1|0
    0|0
    • Konusu nedir?

• Başrol abisini cezaevinden kaçırmaya çalışıyor. Cezaevinin planını vücuduna dövme olarak yapıyor. Kaçış planını o dövmenin üzerine yaptırıyor tekrar. Sonra kendiside cezaevine giriyor hergün dövmelerden yola çıkarak planı uyguluyor. İzlediğin diziler arasında ilk sırayı alabilir. Müthiş bir konusu var.

• Tesekkür ederim :)

• Dirilis

1|0
    0|0
  • game of thrones

1|0
    0|0
  • akasya duragi

1|0
    0|0
  • Narcos, pablo escobarı anlatıyor, bir sezon var şimdilik, harika bir dizi

1|0
    0|0
  • True Detective Friends Prison Break Hannibal Spartacus Vikings

1|0
    0|0
  • the black list suçluların tarafına geçmiş eski bir fbı ajanının hikayesi tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Game of thrones

1|0
    0|0
  • yabancı ise :
    VİKİNGS , NARCOS , BANSHEE... susarım

1|0
    0|0
  • Kördüğüm :)

1|0
    0|0
    • Hangi kanald? Konusu nedir

• Fox da
      Evli iki çiftin boşanması sonucu baska biri ile Tanısıp aşık olması ve ortad kalan cocuk cocuğun annesinin babası için intihar etmesi yer altı meseleleri dHa neler neler :)

• Tamam sagol :)

• Daredevil, Vikings <3, arrow game of thrones limiless

1|0
    0|0
  • fringe

1|0
    0|0
  • Suits konuya gerek yok izle kaybol

0|0
    0|0
  • breaking badi en son izle

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• scrubs derdim ama komedi türü sevmezsin sanırım :/

1|0
    0|0
    • Yoo severim, scrubs izliyorum zaten düzenli degil ama :D

• Peki ozaman sagol :D
      Baska önere bilicegin varmi?

• dr who var bilimkurgu o da çok güzel :D

• izleseydim önerirdim ama yok.)

1|0
    0|0
  • Friends

1|0
    0|0
  • Vikings efsane bir dizi abd kesfi vs hem gercek kesitler var hem de heyecan yuksek tum seri izledim hala da devam ederim

1|0
    0|0
  • Oyun bozan?

1|0
    0|0
    • Konusu ne?

• Uzun yıllardır büyük bir nefretle öç almak için bekleyen Doktor Emre ve diğer yanda sevdikleri tarafından hayatla sınanan Ece'nin imkansız aşkını konu edinmektedir. Yıllar önce yaşadığı büyük kaybın sorumlusu olarak Mahir Yamaner'i gören Emre Yamaner ailesine karşı resmen savaş açacak ve bu savaşa kendisiyle birlikte Ece'yi de dahil edecektir. Ece Emre'nin kendisi soktuğu zor durumda bir sürü tehditle karşılaşır hayat ona istemediği oyunlar oynamaktadır. Ece düştüğü batalıktan kurtulabilecek midir?

• Ilginc birseye benziyor tesekkür ederim :)

• Yekta Harmanlı Beyiin cerrahı dizinin ismi Yeter. Yekta çok cins çok kuralcı ama harika biri :D

1|0
    0|0
  • izlmem dizi

1|0
    0|0
  • Hayat şarkısı 😂😂 agahaaha

1|0
    0|0
    • Sadece o kücük kizin oglani görüs sahnesini izledim :D kac bölüm oldu? Konusu tam ne?

• sağ dizim,

0|0
    0|0
Yükleniyor...