Korsan yayın yapan TV kanalları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar şu Türksat üzerinden kaçak ve RTÜK'ten lisans almadan yayın yapan TV kanalları hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu kanallar sizleri de mağdur ediyor mu? Özellikle reklam girince araya ürün aldınız mı ve kapınıza ürün geldi mi? Siz bu korsan yayın yapan kanallar hakkında ne düşünüyorsunuz sizleri de mağdur ediyor mu? (Oy verdikten sonra yorum yapmayı unutmayın)Korsan yayın yapan TV kanalları hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Korsan yayın yapan kanallar kapatılmalı yerine yerel kanallar getirilmeli
    80% (16)65% (20)71% (36)Oy Ver
  • Korsan yayın yapan kanallar kapatılmamalı
    20% (4)35% (11)29% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• En saçma bulduğum kanallar. Eski komşumuz dikiş makinesi almıştı ve içinde elma ve tarak çıkmıştı gülünç gibi geliyor ama üzücü bir olay bana göre devletin bunlara, telefon dolandırıcılarına el atması gerekiyor ama hangi biriyle uğraşsın insanlarda etik kalmamış.

3|2
    0|0
    • @KumralHatunnn devlet kapatsa iyi olur gerçekten bunlar yüzünden yerel tv kanalları da yayın yapamaz oldu resmen milleti kandırıyorlar eskiden yeni kanal geldiğinde seviniyorduk şimdi ise bu boş kanallar nereden geldi diyoruz analog yayın daha güzeldi şimdi onlar geldi sahtekarlar çoğaldı eski daha iyiydi

Kızlar Ne Diyor 5

• pek umurumda değil birkaç aydır herhangi bir kanalı içeren bir yayın hizmeti kullanmıyorum önceden de turkcell tv+ kullanırdım onun kanal listesinde de bu kanallardan yoktu

0|0
    0|0
  • bunlar yerine belgesel verseler kim küser

0|0
    0|0
    • @AyseÖzgr belgesel veren kanallar da var ama RTÜK'ten lisans almadan kaça yayın yani reklamlar gelince de cinsel içerikli ürün pazarlıyorlar

• işte diyorum kapatılsın bence bide buna inanıp kanalı arayanlar var

• @AyseÖzgr aynen doğru söylüyorsun kapatılması lazım eskiden yeni kanal geldiğinde seviniyorduk şimdi ise bu boş kanallar nereden geldi diyoruz analog yayın daha güzeldi şimdi onlar geldi sahtekarlar çoğaldı

• Kapatılmalı bence. Türk filmleri yayınlayıp ilgi çekme çabasındalar.

0|0
    0|0
  • Kapatilmali

0|0
    0|0
  • Benim babalık aramış. 350 tl telefon faturası gelmiş.

0|0
    0|0
    • @şirin-kızz peki TV kanalını dava etmediniz mi o Televizyon kanalının kapatılması için?

• @şirin-kızz Anladım Çalışanların Hakları diye bir program var birçok televizyon kanalında var onu diyorsun sen

Erkekler Ne Diyor 5

• Onlar korsan kanallar değil.
    Korsan olsalar uydu da yer alamazlar. Ufak tv kanalları sabahtan akşama kadar yeşilcam ve ya Kemal sunal filmlerini yayınlıyor ve reklam yapıyorlar.

0|0
    0|0
    • @Akbaba06 yaptıkları reklamlar da doğru düzgün reklamlar değil kimisi çinsel içerikli ürün reklamı yapıyor (sahte) kimisi ise milleti aptal yerine koyup kumar oynatıyor telefon numarasını aradığın zaman yüklü miktarda fatura geliyor korsan değilde nedir sence milleti aptal yerine koyuyorlar onlar yüzünden yerel tv kanalları yayın yapamaz hale geldi adam akıllı yayın yapsınlar tamam ama yapmıyorlar bide bazılar lisanslı yayın yapıyorlar ama normal yayın değil

• Bu kanallar RTÜK kontrolünde. Reklamlar da görülen herşeyi alıp almamak bizim elimizde.
      Gergedan boynuzu
      Bal
      Cep telefonu tablet
      Perde kumaş
      Yatak reklamları ve bazılarında sohbet hattı reklamları var.
      Fakat sıkı dur bu kanallar aslında büyük kanalların alt kanalları reklam geliri kaynakları biliyor musun.
      Örneğin
      Yeşilcam isimli bir kanal var o kanalların aynısı akşama kadar Kemal sunal filmleri var ve genelde bal reklamı yapıyor
      Star tv
      Joytürk
      Kral tv gibi kanalların alt kanalı kendisi aynı firmaya bağlı bir kanal.
      Cem uzan zamanında açılmıştı yayına.
      Biliyorsun star, Joytürk, kral tv cem uzanın kanalları

• @Akbaba06 o kanalları izlerken küfürleri sansürlemiyorlar yani normal kanallarda küfürler sansürlenirken bazı kanallarda küfürler açıktan ediliyor sanki televizyon değil İnternet ama bunu yerel kanallar yapsa RTÜK ceza keser ama nedense bu tip kanallara yapmıyor sonuçta çoluk çocuk izliyor sonra diyoruz şimdiki nesil neden küfür ediyor eder tabii sen televizyondaki küfürleri sansürlemezsen eder tabii

• 2 Ay Önce Toplu Kapatılmışlardı Yeniden Açıyorlar..

0|0
    0|0
  • Izlemiyorum onları ürün de almam

0|0
    0|0
  • Kapatılmamalı zaten izlemeyen birisi için umrunda değil. Aizamer ve diger hastalar için komedi Türk filmleri gayet başarılı. Sadece kendi nefsiniz için düşünmeyin

0|0
    0|0
    • @DrEmir haklısın Türk filmleri de Alzheimer hastalarına komedi olabilir ama farkındaysan düzgün yayın yapmıyorlar kanalı izlersen anlarsın reklamlarda kimisi Çin malı cep telefonu satıyor kimisi kumar oynatıyor (sözde) oda oynatmıyorlar telefona bakan bile yok saatlerce telefonda bekletiyorlar fatura kabarık geliyor kimisi bal satıyor kimisi cinsel içerikli ürünlerin reklamını yapıyor üstelik sahte gerçekte değil hepsi sağlığa zararlı hatta bırak cinsel ürünleri sağlığa zararlı ilaçlar bile satıyorlar peki ya bunlara ne demeli düzgün yayın yapsalar eyvallah ama kaçak şekilde yayın yapıyorlar lisanssız lisansı olsa bile devlet izin veriyor o kanallara bide ahlakı da bozuyor dikkat edersen bazı kanallar küfürleri sansürlemiyor açıkça küfür ediliyor

• Ordan film izliyorum knk

0|0
    0|0
Yükleniyor...