Ezel dizisini netten izlemeye başladım ama beğenmiyorum. Siz en baştan mı beğendiniz?

Ezel dizisini netten izlemeye başladım ama beğenmiyorum. 3 bölüm izledim, 3'üncü sıkıcıydı ilk 2 bölüm güzel olsa da... Siz en baştan mı beğendiniz?
Aşk-ı Memnu, Kuzey Güney ve Kara Para Aşk gibi dizileri seviyorum.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• biraz daha izle seversin

0|0
    0|0
    • Kaçıncı bölüme kadar?
      Medcezir'e dair da '10 bölüme gelince beğenirsin' demişler. Medcezir'i sonuna kadar izledim, hiç beğenmedim.
      Ezel ile aynı hikaye olmasın isterdim.. Entrikalı dizileri seviyorum, yani dizide sürekli heyecan olsun istiyorum.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Ezeli beğenmeyen net aptaldır. Türkiye'de çekilmiş en güzel dizi.

0|0
    0|0
  • Çarpılırsın vallahi.

Bence turkiye'nin en iyi dizisi. Daha oyunlar, kafa karistirmalar, noluyo ya demeler baslamadi. Biraz sabret.

0|0
    0|0
  • ezel efsane dizi sonradan açılıyor hikaye oturunca mesele diziyi izlemek değil yeğen mesele konuyu idrak edebilmek

0|0
    0|0
  • Ne ezeli kuzey güneyi 2 defa izledim internetten. Arada açıp izlerim ve yazdıklarının arasında tek ilgi çeken filmdir

0|0
    0|0
  • Begenmiyorsan seni n zevk anlayışında problem var derim izlediğim en güzel yapıtların başında gelir

0|0
    0|0
  • Ilk sezonu sıkıcı bahar ölünce canlaniyo dizi

0|0
    0|0
  • Once bende izlemiyodum. Sonra bastan izlemeye basladim. 3 sefer bastan sonuna kadar izledim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...