Semih Öztürk'ün diyet operasyonunu nasıl buldunuz?

Tartışmasız Survivordaki en zeki ve en korkusuz yarışmacı olan Semih Öztürk Atakana bir diyet operasyonu yapti. Geçen hafta Semihi çıkartan Yunus ve Atakan şimdi kendileri potaya girdiler.
Semih önce Yunusu sonra Ezgiyi ve sonrada Atakanı gönderecek

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Haha atakan kendi kuyusuna düştü bide demiyor mu biz senihe kucak açtık diye sanki çocuk var karşısında ulan sen semihe kucak açsan yunusa 1 kişi daha bul semihi yazalım semezdin konseyde o kadar kişi varken semihi demezdin ne yalancı içten pazarlıkçı çıktın gavatar

1|2
    0|0
    • Zamanında bu Gavatar Atakan Tugbayi gondermek için Nagihani gidip ayartmisti. Pazarlik yaptilar simdi korkudan gebericek

• Sözde delikanlı dürüst şikdi gavatar hakkını yemeyelim 😂 Bide atakancılar demiyor mu nagihan semihin yanına yakıştı diye semihten önce kimin yanındaydı sanki salaklar ya semih ancak planları için kullanır nagihanın ne olduğunu biliyor

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• tekeer tekeer göndericek hepsini 😂

0|1
    0|0
  • Semih reis işini biliyor

1|0
    0|0
  • Cok zeki cidden, inanilmaz. Planlari takir takir isliyor. Insallah sampiyon olacak.

1|1
    0|0
  • göndersın uyuz oluyom onlara :D

1|1
    0|0
  • Katılıyorum

0|1
    0|0
  • Gecen hafta ben bireyselim kime oy atıcagımı kimseye sormam diyen semih bu hafta eger bir operasyon varsa bunu ben yönetirim diyor daha bunun gibi bir sürü celiski sayabilirim semih'i seviyorum ama finalde atakanla ikisi olur gibi atakan alır

1|0
    0|0
    • Atakan babayı alır. Nasil korktu potaya girdi diye ☺

• Gayette laf sokmak için söyledi atakan'ın tek korkusu potada ezgiyle birlikte olmaktı yattara da yunus'u söyledi konu bitti elenmiyceğini zaten biliyor bir daha ki hafta dokunulmazlığı yine kaybederlerse ne olacak onu hiç düşünmediler kendi bacağına sıktı ünlüler

• Semihte Gizem Kerimoğlu ile ayni potaya girdi ve aslanlar gibi ikiside çıktı. Atakanda yiyorsa Ezgiyle çıksın ikiside elenmesinde görelim☺Oyun alanında soylenmis bir lafinSemih reis önemsemedi. Ama konseyde sordu sen bana dün ne demiştin diye Atakanda Ayy hatirlamiyorum şimdi o numu konuscaz falan dedi ahaha

• Sevmiyorum o adamı tam bir sinsi

0|0
    0|0
    • Sinsi olanlar Atakan gibi milleti gizlice dinleyip ve pazarlık lar yapan adamladir.

• iyi buldm

0|0
    0|0
  • Atakan gucuyle karakteriyle durusuyla gonullulerin sampiyonu zatenn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• iyi buldum

0|0
    0|0
  • uçurtma rüzgara karşı yükselir bu adamda uçmasını iyi biliyor :)

0|0
    0|0
  • Semih halktan aldıgı oylardan fazlası degil. Şovmen kendisi fazlası degil kesinlikle ve yarısmayı kazanacağını düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Eeee sonra? Sonuç?

0|0
    0|0
Yükleniyor...