Televizyondaki Evlilik programlarınının boş işe yaramayan gereksiz programlar olduğunu düşünüyormusunuz?

Var mı benim gibi düşünen? Her hafta içleri görünce onlarca küfürler ediyorum. Herkes birbirlerine laf atıyor. boş gereksiz istekler oluyor. itici insanlar var. milleti koyun yerine sokup amacı halkı hipnotize etmek dedikodu, fitne, fesatlığa yol açıcak programlar olduğunu düşünüyorum sizler neler düşünüyorsunuz? Bence evlilik programları kalkmalı yabancılarda yok böyle bişey. halkı gerizekalılaştırıyor. aynı şey survivor içinde geçerli.

#EvlilikProgramlarıKapatılmalı

1|1

En İyi Kız Görüşü

• kapanmaz o programlar. çoğunluk desteklıyor ve beyinler yıkandı

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence de halkı gerizekalılaştırıyor bu tür programlara biz destek veriyoruz bu millet akıllı olup bunları izlemese bunlar kendiliğinden kalkacak ama bizim Türk Milleti buna yanaşmıyor doğal haliyle de izleniyor hani bizim millet uyuyor onun için bende izlemiyorum eskiden olsa televizyon izlerdim ama maalesef aşk dizileri izdivaç programları derken artık televizyondan soğudum haber izle daha iyi en azından o insanı keriz yerine koymuyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Kesinlikle evet çünki hep aynı kisiler ve ordakiler maasla tutulan reyting için ücret ödenen basit insanlar :)

0|1
    0|0
  • Survivordan nefret ederim. Kapatılmalı hepsi

0|1
    0|0
  • Kesinlikle. Babaanneme gittiğimde izlemek zorunda kalıyorum arada, acayip saçma programlar

0|1
    0|0
  • Zaman kaybı ama Türk halkı izlediklerini beğeniyorlar.

0|1
    0|0
  • Absürt komedi. :D
    Saçma sapan..

0|1
    0|0
  • Ben nasıl hayatta kaldıklarına şaşırıyorum

0|1
    0|0
  • Herkes bunu dusunuyor herkes de izliyor hiamina

0|0
    0|0
  • Çok gereksiz ve saçma Türkiye'de ne kadar mal insan var orada

0|1
    0|0
  • kesinlikle

0|1
    0|0
  • Zaten hic evlenip de mutlu olanlarini da gormedik iki gun sonra bosandik ayrildik diye donduler

0|1
    0|0
  • :D Yok ya rol oynuyorlar, güzel oynuyorlar, oyunculara ilham veriyorlar :D Sağ olsunlar var olsunlar :D sjsj
    #Lanetolasıprogramlarsjsj

0|0
    0|0
  • Evet çok saçma. Hep aynı senaryolar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yapimcilar sunucular parayw bakiyorlar ordaki kobusmalara tartısmalara bakmiyor o Esra Erol var ya dünyanın parasını kaldırıyor diğerleride öyle is parada ama bende küfür ediyorum kapatılsin tabiki de

0|1
    0|0
  • Kanka izlemiyorum bence abdnin hep oyunu evlilik programları :D :D

0|1
    0|0
  • boş ne kelime ya bence yasaklanmalı !!!

0|1
    0|0
  • Bazen boşa para masraf ama reytingi olmuyo. Elbette boşa olanı var

0|2
    0|0
  • Aynen, hep tiyatro zaten , oyun oynuyorlar iste.
    Fox ta hanife var atiyorum hergun talip geliyor? Yok ya anasini vay anasini. :) yalana bak:) vallahi tiyatro kanka

0|0
    0|0
  • Öyle düşünüyorum, fakat bu proğramlar çok izleniyor ona anlam veremiyorum

0|1
    0|0
  • Sadece gulmek icin... baska bir halta yaramaz...

0|1
    0|0
  • Kardeşim, Kesinlikle kapatılmalı.

0|1
    0|0
  • özellikle seda sayanın yaptıgı igrenç

0|1
    0|0
  • 'Daha sonra da vay efendim niye Türkiye'de bilim insanı yetişmiyor neden Türkiye gelişmiyor.. Yetişmez tabi dingil. Baksana şu evlilik programlarındaki saçmalıklara. Tamam hadi bazı seviyesizler evlilik programını yapıyor. Sen niye izliyon. Senin demi seviyen onlar kadar...'

Diye devam eden onlarca şey geçiriyorum içimden evlilik programlarını görünce.

0|0
    0|0
Yükleniyor...