Survivor Sizce Bir Tiyatromu Yoksa Açlık, atışmalar, kaybediş kameraların gözetiminde inandırıcımı?

Arkadaşlar sizce survivor ne kadar inandırıcı yanii bakıyorum gariplikler farkeediyorum

dün mesela yattaranın kesinlikle semihi yazması gerekiyordu ve semihinde yattarayı yazması lazımdı

ikiside birbirlerini sevmiyordu kesinlikle yazmalıydılar ve yattara tuttu YUNUSU yazdı beklenmeyen bir şeydi cidden şaşırdımm

MANTIĞA aykırı şeyler oluyor ve bunun altında bir bit yeniği aradım siz neler söylemek istersiniz?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Oylamalar manipüle ediliyor bir şekilde. Örneğin her hafta 5-6'larda gezenlerin bir anda 1. ye çıktığı en kritik haftalar. Geç o işleri. ancak adada yemek falan verildiği kanaatinde değilim

0|1
    0|0
    • kardeşim 3,5 ayda 3 kilo nasıl kaybediliyor o zaman yemek verdiklerini düşünmüyorum dedinn
      hindistan cevizi ve prinçle istediği kadar yesin 3 kilodan kat kat daha fazla kaybetmeleri gerekir.

• 5 defa yapıldı sanırım bu yarışma. Ortalama bir 90-100 kişi katıldı ama 1 kişi yemek veriliyor dedi. O mu cesaretliydi bir tek? sanmam

• sözleşme var ama kardeşimm ihlal etmiş nedenide tamamen farklı bir insan olarak kamuoyuna lanse edilmesi

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 2

• Tiyatro olup olmadığını bilmem ama saçmalıktan başka bir şey olmadığı kesin. O yüzden hiç izlemediğim için ne olduğunun bir önemi yok...

0|1
    0|0
    • Nedenini söyledim ya, hiçbir artısı olmayan saçma sapan bir program demem boşuna değil!
      Arenaya attıkları 3-5 kişinin birbirlerini yemelerini izleten ve bunun üzerinden de programlar yapıp insanları bir şeylerin tarafı olmaya iten saçma sapan bir program daha ne olsun!..

• Mantığa aykırı olması normal çünkü oradakiler baya açlar psikolojileri bozuk saçma şeyler oluyor ama gerçek diye biliyorum

0|1
    0|0
    • kardeşim dün yattaranın semihi yazması gerkirdi ama yunusla arası iyyidi 2 side birbirini sevmiyordu

Yükleniyor...