Game of thrones neden izleme dedi?

Sevgilim "game of thrones" dizini izliyor. Bende diziye başlayacaktım izlerim onu dedim. Yok senlik değil falan, diğer diziye başla dedi. Nedeni ile ilgili ısrar edince çok açık, erotik bir dizi izleme dedi.
Daha önce "fifty shades of gray" le ilgilide izleme dedi. İzlemediyimi söylesemde, biz tanışmazdan önce izlemiştim))
Aramızda ufak öpmeler sarılmalar dışında bir şey olmadı da. Ama neden böyle yapıyor ki?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilinde zeka geriliği var muhtemelen.

0|1
    0|0
    • Neden?

• zekası normal bir insanın böyle sapıkça düşüneceğini sanmıyorum filmleri ve dizileri izlerken işin cinsel kısımlarını ön planda görüyorsa sıkıntı var demektir. aynı şeyi günlük hayatında da yapar muhtemelen kadınları cinsel obje olarak gören embesilin tekidir.

En İyi Kız Görüşü

• Onun izlediği şeyleri görüp soğuma diye güzel dizi başla bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• biraz erotik bir dizi olduğu için

0|0
    0|0
  • Ona ne ki o kendini ne zannediyor acaba bir başka insanın hayatı üzerinde tahakküm kurma yetkisini, bir başkasının hayatını dizayn etme hakkını ona kim vermiş?

1|0
    0|0
  • senin sevgilin gerçekten bir malmış ve seninde ondan yana kalır bir yanın yokmuş 2 mal birbirinizi bulmussunuz ne güzel

0|0
    0|0
  • Memeler fora ve seksler alabora o yüzden.

1|0
    0|0
  • Sevişme falan varda süper dizi mutlaka izlemelisin boşver onu

0|0
    0|0
  • Game of throneste göt baş açık kameranın önünde geziyolar gülüm

0|0
    0|0
  • Senaryosu falan iyide aşırı iğrenç sahneler var o yüzden istememesi normal hoş sevgilinin de işlememesi gerekir :-)

0|0
    0|0
  • californication ı izlemişmi sor bir ... izlemediyse izleyelimde...

0|0
    0|0
  • Pis izleme

0|0
    0|0
  • Game of thrones neredeyse hep seks sahnesi içeriyor ondan demiştirtir büyük ihtimal

0|0
    0|0
  • İzle çok güzel :)

0|0
    0|0
  • Sevişme sahnelerinden

0|0
    0|0
  • Senin kötü etkilenmeni istemiyor yavrum..

0|0
    0|0
  • :) izleee falan azalım gibisinden :D ataklar bunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o dizi de ve filmde cinsellik baya baya var belki ondandır takma onu izle bence ona ne

0|0
    0|0
  • S. ki ilk onda görmeni istiyor 😄😀😀

1|0
    0|0
Yükleniyor...