Size Kenan İmirzalıoğlunun pabucunu, Burak Özçivit dama atabilir mi?

Kenan İmirzalıoğlu gün geçtirip yaşlandıkça; mütevazi duruşu, delikanlı tavrı ve müteassıp hayatı, aynı zamandada yıllar geçsede karizmasından ödün vermeyecek olan; maskülen tavrı, ve dizi rollerinde ki üstün süksesindeki jönlüğü ile bizi kendine hayran bıraktıran, güçlü ve dinamik yanıyla halen vazgeçilmezi oynattırıyor. Burak özçivitde; oldukça karizma ve efendi adam, yaptıkları ve yapacaklarıyla duayen birisi... Ama hem tip anlamında, hem de kariyer anlamında kıyaslanmanın, bu ikili arasında pek doğru olacağını zannetmiyorum... :)Size Kenan İmirzalıoğlunun pabucunu, Burak Özçivit dama atabilir mi...?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben ikisinin de tipini beğenmiyorum :/

0|1
    0|0
    • Anlaşıldı sen sempatik beylerden hoşlanıyorsun daha Avrupa-i :) sarışın yeşil gözlü kumral veya beyaz tenli :)

• Bilmem valla bu ikisi için öyle bir tabir kullanmak doğru olur kılı çok seviyor bunlar :D :D

En İyi Erkek Görüşü

• Daha yakışıklı erkekler var bu camiada da açıkçası

1|1
    0|0
    • Esefle katılıyorum sevgili dostum.

• Eee ben iyi geceler dedim sen gözlemden falan bahsetdin konu uzadı ya yok espri yapıyorsun ya öylesi bir kılıf uydurayım istedim adamın konusu üzerinden yorum yapıyoruz zaten birbirİmize zaten bundan alası var mı ya :d

• ne diyon sen ya :D başım ağryr be

Kızlar Ne Diyor 9

• İkisi içinde çok iyi oyuncu demem. Kenan yakışıklı değil, Burak iyi ama normal düzeyde.
    Bu ülkenin 1 numarası Kıvanç Tatlıtuğ. Kim ne derse desin.
    Adam hep aynı rollerde değil bir çok karaktere bürünüyor. Tip desen maşallah.
    Hiç biri Kıvanç'ın yanından geçemez.

1|1
    0|0
    • Sende var ya yağmur vur dedik öldürdün tamam kenan yakışıklı değil ama oyunculukta kıvancı ikiye bölüp dörtle çarpar yani ama tabiki gözle görülen doğrular biraz zor değişir :) Kıvancında oyunculuğu güzel sarışınlığı türk bayanlarına ve senin gibilere sevdirdi :)

• Saçmalamaa gerçekten böyle düşündüğünüze inanamıyorum. Kenan sürekli aynı yapıda rollerde hep benzer karakterleri canlandırıyor. Oyunculuk bu değil.
      Tabi herkesin fikri başkadır ama bence bu haksızlık olur yani.

• Çok rahat atar. Burak Özçivit en yakışıklı bulduğum erkek, yabancılar da dahil kimse gözümde onu geçemedi henüz.

0|1
    0|0
    • Bradd Pitt'e bile mi :D

• Yakışıklıysa eğer bulurum tabi ki ama beyaz tenli ve siyah saçlı erkekler en iyisi bana göre

• Bende siyah saçlı ve beyaz tenliyim :)

• Kenan imirzalıoğluna genelde karizmatik diyorlar ama Burak özçivit hem karizma hem yakışıklı. Boynuz kulağa geçeli çok oldu bence :)

0|1
    0|0
    • Konuyu ele alan en dikta ve en noktaşı bir yorum olmuş şimdilik bayanlar arasından doğrusun ama sadece tip konusunda öyle :)

• Tabi atara ya. Burak 😍

0|1
    0|0
    • Burak ancak Kenana atar :) o da yaşlandı diye kariyer formatlı geçemez...

• Atamaz asla Türkiyenin en yakışıklı erkeği Kenan

0|1
    0|0
    • Erkekten anlayan birisi çıktı sonunda, kadının dibisin :))

• Burak özçivit geçer 👍

0|1
    0|0
  • Atarrr

0|1
    0|0
  • bir hayli atar

0|1
    0|0
    • İbre 250 görür Burağa kaza yaptırır mı :D :D

• Atar gibi herhalde 😉😉

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir deliyürek bir daha gelmez :) 100 tane polat alemdarı getirsen bir yusuf miroğlu etmez :D burak özçiviti karşılaştırmıyorm bile :)

0|1
    0|0
  • Atti bile

0|1
    0|0
    • 90 lı yıllara geri dönsek atamaz tip anlamadında :) kariyer olarak zaten ondan diplerde orası da ayrı bir muamma zaten...

• Kenan İmirzalıoğlu deyince akan sular durur.

0|1
    0|0
Yükleniyor...