Elçin sangu güzel mi?

Elçin sangu denen oyuncuyu fazla abartmiyorlar mi? Evet tamam güzel bir kız ama olağanüstü bir güzelliği yok bence. Ülke de ondan cok daha guzel ünlü/ünsüz kadın var.
Sizce elçin sangu bu kadar abartılmayi hak ediyor mu?

0|1
19|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Güzellik göreceli. Bana göre evet çok güzel. Sence kim daha güzel ondan mesela?

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Türkiye'de ondan daha güzel 100lerce, 1000lerce kadın olması anlam ifade etmez.

Kadın gerçekten çok güzel ve tanınan bir oyuncu. Abartılması yalnızca tipinden değildir.

2|0
    0|0
  • Yani merak ettim kimmiş diye. baktım gayet güzel hatun.

1|0
    0|0
  • yahu bana sanki kadın plastiktenmiş gibi geliyor çok yapmacık sunni bir görüntüsü var belki ekranlardan canlı kanlı görsek karşımızda farklıdır da ekranda ne zaman görsem gerçek insan olup olmadığı geliyor aklıma

1|0
    0|0
    • Yüzünde donuk ve samimiyetsiz bir ifade var. Aşırı makyaj yapıyorlar

• bence yüzü makyajla oluşturuyolar o derece

• Bence de. Cok yapay

• Ben begenmiyorum.

1|0
    0|0
  • değil

1|0
    0|0
  • 5 kilo daha alsa çok güzel olcak zayıffff

0|0
    0|0
  • hak ediyor çok kadınsı

0|0
    0|0
  • Güzel kız

0|0
    0|0
  • Bilmiyom ama guzeldir

0|0
    0|0
  • güzel

0|0
    0|0
  • Makyaj güzeli..

1|0
    0|0
  • Kızıl nasıl güzel olmaz aşkım

0|0
    0|0
  • Güzel Bence :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• bizim ülkede esmerlik yoğun malum o yüzden sarışın ve kızıl bayanlara abartılan bir değer güdülüyor. elçin evet fiziği güzel bir kız saçları da güzel ama yüzünü beğenmiyorum onun mesela.

2|0
    0|0
    • Aşırı makyaj yapiliyor yuzune
      hic dogal gelmiyor bana

• evet onu farkettim. kızın yüzünü parlatıyolar bir de o parlaklığa ve turuncu saça rengarenk makyaj yapıyolar çok itici geliyo bana ki ben de makyaj yaparım ama sınırımı bilirim

• Bence makyaj yapmayı seven bir kadinim. Ama ona yapılan bildiğin badana :D

• Şu dizisi bitsin adı bile hatırlanmayacak olan balonun teki. Yeteneksiz, güzel diyemem çünkü o kadar makyaj amcama yapılsa adriana limaya benzer...

1|0
    0|0
    • Hah soyle ya. Sonunda aynı fikirde olduğum biri

• Çirkin değil ama senin de dediğin gibi çok daha güzelleri var.

2|0
    0|0
  • Güzel

1|0
    0|0
  • bence çok güzel ben çok beğeniyorum

1|0
    0|0
  • güzel

1|0
    0|0
  • annesi daha guzel :)

1|0
    0|0
  • Gozel

1|0
    0|0
  • Güzel

1|0
    0|0
  • Doğal özellikleriyle yapmacıklığa kaçmadan dış görüşünüş olarak bayağı güzel bir kız çirkin diyenin zevkinden şüphe ederim lakin güzel olduğu kadar bir o kadarda canım bir insan parçası

0|0
    0|0
  • Bence çok güzel farklı bir havası var ben onu kiralık aşktan önce de çok beğeniyordum hala aynı gözümde

0|0
    0|0
  • Ben çok beğeniyorum, özellikle ten rengini

0|0
    0|0
  • Güzel tabiki

0|0
    0|0
  • Hayır sadece çakma kızıl

0|0
    0|0
  • Kız makyajsızda güzel. Ünlülerin makyajını bir sil bir daha bakmak istemezsin

0|0
    0|0
  • Hande ercel daha guzel

0|0
    0|0
  • Dogal bir guzelligi var

0|0
    0|0
  • Hak ediyor tabii allah gibi kız

0|0
    0|0
    • Abartma istetsen

• allah gibi mi oha artık sanarsın miranda kerr adriana lima makyajsız hortlak gibi neresi güzel bir kızıl diye iyice abarttılar yetmezmiş gibi allah katına çıkardılar

Yükleniyor...