Game of Thrones'a once kitabini okuyup mu baslasam?

Tum serinin kitabi elimde var. Ama ben hepsini okuyana kadar dizi ilerliyor. Cevremdeki herkes onerip duruyor. Sizce kitabi okuyup mu baslasam yoksa kitabi bos verip izlesem mi?

0|1
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle kitabı oku. Dizi kitabın yüzde 60 ı falandır en iyi ihtimalle. Şu an yazamıyorum arkadaşlara ayıp olmasın. Ama dizide bir yerde gördüğünüz adam kitapta aslında başka bir yerde mesela. Bu ilerde çok sorun çıkaracak ayrıca anlatılmayan inanılmaz hikayeler var. Dothraklar ve lekesizler arasındaki olay gibi.
    Kesinlikle okumalısın. Emin ol dizi o kadar ilerlemeden bitireceksin kitabı zaten. Su olup akan bir kitap. Mutlaka oku.

1|0
    0|0
    • Tamam, cok tesekkurler. (: Hem izleyip, hemde okuyarak ilerlemeye karar verdim. (:

• Aynen, nevrim donuyordu Tolkien okurken (:
      Cok sag ol yardimin icin (: (: (:

• Rica ederim.
      North remembers diyim öyle gidiyim :P

Erkekler Ne Diyor 9

• Önce kitabını oku

1|0
    0|0
  • kitap diyorum başka da bişey demiyorum zaten kitaplar önceki sezona kadar son sezonun kitabı falan yok
    ayrıca kitapta o kadar anlatılan şeyler dizi de yok ya da bir kısmı farklı kurgulanmış

1|0
    0|0
  • Okuu

1|0
    0|0
  • Çok uzun ya, diziyi izle

1|0
    0|0
  • Takip ettiğim 2 diziden birisi GOT. İzlemen daha mantıklı bence. Kitap 2 günde bitiyor zaten. Nasılsa okursun :)

1|0
    0|0
  • Kitabını okumalisin bence... kitaptaki evren daha geniş ve daha detaylı. kitapdan alacağın haz daha çok olacaktir

1|0
    0|0
  • Demode oldu. Hava atmak için geç kaldın

1|0
    0|0
  • Dizi bitince kitabı oku. Yoksa diziden zevk almassın.

1|0
    0|0
  • oku oku

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Izle gitsin.

1|0
    0|0
  • Kitaptan sonra dizi sarmıyor

1|0
    0|0
    • Haklisin galiba, Yuzuklerin Efendisi'ni izledikten sonra kitaplarini okuyamadim hic. Ama diger yandan da kitapta daha derin olaylar vardir gibime geliyor.:/

• Aynen kitap daha etkileyici ve olaylar daha farklı reyting için çok değiştiriyorlar

• İlk önce diziye başla bence. Seride fazla kitap var ve kalın her biri.

1|0
    0|0
Yükleniyor...