Türkiye'de kendall jenner tipinde çok kız yok mu?

Neyini abartıyolar bu kendall'ın? ( Bilmeyenler icin kim kardashian'ın bacısı ve Victoria Secret mankeni)
Türkiye'de kendall jenner tipinde çok kız yok mu?

1|0
14|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• kim daha guzel kucukken

0|0
    0|0
  • Var sis makyaj güzelleri zaten sallayın doğal güzelliğe bakın kafanızı çalıştırın boş
    İşler
    ..

0|0
    0|0
  • Of be :p

0|0
    0|0
  • Tip olarak benzeyen olmasi normal kardashian ailesi kars kökenli zaten. Ama tarz ve vücut farkli. Bu hatunlar esktra bakımlı ve sporla vucutlarini sikilastiriyolar bizim kizlarin popolari bacaklari yumusacik dogal olarak = selulit vs bitmez iste böyle

0|0
    0|0
  • Bilmem varsa iyi

0|0
    0|0
  • Bunun diğer melekler gibi abartılacak yanı yok, var bunun gibi Türkiye de çok

0|0
    0|0
  • kendal bakkal bile var bizim burda :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • varsa tanıdığın tanıştırsana beni :D

0|0
    0|0
  • iş sadece tipte bitmiyor.

0|0
    0|0
  • Çok istedin

0|0
    0|0
  • hatun iyiymiş ama neden kapatmışki memesini :)

0|0
    0|0
  • Kezbanda çok mesala sen öylesin hissediyorum

0|0
    0|0
  • eevt abartiyoar

0|0
    0|0
  • Valla buna bir basacak cok kiz taniyom ben bunlar yanindan bile gecemez

0|0
    0|0
  • Hani nerde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Kendall ile bitmiyor ki Kylie nin makyajını yapan falan çok var bir de ben yeni gördüm Kylie makyaj kreasyonu yapmış sanırım rujlarını sipariş edenleri gördüm. Bence aşırı abartı bu kadar taklit edilmemeli ikonlar bile

0|0
    0|0
  • çünkü Kardashianlarla bağlantılı, onun etkisi çok bu kadar ünlü olmasında.. ama çok güzel kadın gerçekten ve katılmıyorum, çok rastlanan bir tip değil bence, özellikle fizik olarak :)

0|0
    0|0
  • Ohooo, sayamazsın.

0|0
    0|0
  • Ülkenin yarısından çoğu bunun gibi zaten. Şuna yapılan boya badananın yarısını Türk kızına yapın yakar ortalığı.

0|0
    0|0
  • Dolu

0|0
    0|0
  • Koyduğun fotoğraftan açıkça anlaşılıyor bence açıklamaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Kendal :))))

0|0
    0|0
  • vardır :D

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • kylie jenner daha güzel bence ama bunlar
    ailecek guzeller ya😂😂😂

0|0
    0|0
  • kendall zaten tipsiz kylie daha güzel

0|0
    0|0
  • Genetik sanırım ailesinin de ne iş yaptığı belli değil ama ünlü :D

0|0
    0|0
  • Benim arkadaşım aynı bu kız. İkizi gibi benziyor. Ve evet, Türkiye'de bu kıza benzeyen bayağı kız var. Ama neden abartılmasın ki?

Sen yoksa şaşkın Türk erkeklerinden dolayı Türk kızları sıradan ve çirkin mi sanıyorsun? Bu psikolojik baskı, Türk kızından yüz görmemiş ezik erkeklerimizin intikam şekli. :D Gerçek değil. Yurt dışında bakımlı bir Türk kızı gayet beğenilir. Bir sürü Alman futbolcunun karısı Türk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...