Spartacus dizisinde favori karakteriniz kimdi?

İlk sezondaki Spartacus'ü aşırı seviyordum. Sonrasında pek ilgimi çekmemeye başladı. Doctore'ye yaptığı yanlıştan dolayı Gannicus'a gıcık olmuştum... Sibyl dahil olana kadar da sevdiğim söylenemez 😅 İzleyeli baya oluyor lakin beğendiğim kişi başlarda Naevia'ydı. Bir ara kafayı yeyince Sibyl de karar kıldım. 😂Spartacus dizisinde favori karakteriniz kimdi?

Güncellemeler:
Erkeklerden Doctore😄

0|0
4|27

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• spartacus :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Valla Spartacus herşeyiyle reis bir karakterdi. Ama benim favorim Gannicus'du her zaman.

bir de dizinin finalindeki o muhteşem performansından sonra kimsenin Liam McIntyre'a laf etmeye hakkı yok arkadaş.

1|0
    0|0
  • Orada favorim yok.

1|0
    0|0
  • Spartakusu izleyen erkekler toptopmudur ya. kasli kasli boyle ne bilim erkek adam izlemez. Gitsin 300 spartaliyi izlesinler :)

1|0
    0|0
  • lukreyşa

1|0
    0|0
  • İlk sezondaki Spartacus tabi ki :) Sonrasını çok sevmesemde favorilerim oldu tabi.. Gannicus çakalın tekiydi eğlenceliydi seviyordum.

1|0
    0|0
  • İzlemwsim

1|0
    0|0
  • kendal ağa

1|0
    0|0
  • resimde ki kızdı

1|0
    0|0
  • Marcus Licinius Crassus.

1|0
    0|0
  • favorilerimden biriydi kadın olarak zaten o var bir de mezopotamyadan gelen 2 köle vardı cesar ile birlikte olan onlar çok iyiydi.2 tane daha vardı adlarını unuttum. Erkeklerden favorim Gannicus bittiğine ne üzülmüştüm be sonu harikaydı dizinin

1|0
    0|0
  • Bu ölen spartaküs oyuncusuydu fakat dizi çok ahlaksız.

1|0
    0|0
    • Nesi ahlaksız? Meme görmek ile ahlaksızlık mı oluyor?

Bakın istediğinize inanın, istediğiniz şeyi savunun ama bazı konuları anlamanız mümkün değil muhafazakar müslümanlar olarak. Bu da onlardan biri.

O dizide niye o kadar ağır bir cinsellik, şiddet, vahşet kombinasyonu vardı sizce?

Birincisi tabii dikkat çekmek ve seks sells mantığı.

Ama asıl olan dizinin vahşi, hayvandan farksız yapıda, kana susamış acımasız insanların hikayesi olmasıydı. Format diye bişey var, adam sana o 'Ahlaksız' dediğin şeyleri kullanarak bir ortam sunmaya çalışıyor.

Böyle yapmasalar herhangi bir roma dizisinden ne kadar farkları kalırdı ki?

• Yağmur yağdıran Theokoles in katili olan adam favorim

1|0
    0|0
  • spartacus tabi devrimi başlatan o.

1|0
    0|0
  • gannicus tabiki

1|0
    0|0
  • Katekterleri bilmiyorm

1|0
    0|0
  • gannicus

1|0
    0|0
  • yazık oldu andye :/ bu güne kadar yapılmış en iyi dizilerden birisiydi .

1|0
    0|0
  • Gannicus

1|0
    0|0
  • Gannicus ihanet etmedi ama kimseye :(

1|0
    0|0
  • Tabiki Trakyalı Spartacus beyaaa :)

1|0
    0|0
  • 20 bölümünü izledim sonra çok cinsel içerik olduğu için bıraktım😅😅

1|0
    0|0
  • Agron, gay olması dışında tabi 😁

1|0
    0|0
  • Neydi ya unuttun cift kilic kullanan

1|0
    0|0
  • offf gıza bah bee :D

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...