İtici bulduğunuz reklâmlar hangileri?

Ben bu reklâmı çok itici buluyorum!

Güncellemeler:
İtici bulduğunuz reklâmlar?

0|0
20|12

En İyi Kız Görüşü

• Bir aralar her bo. ka "mi acabaaaa?" diye atlayan bir tane araba reklamı vardı çıldırıyordum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çoğu reklam itici bence. bu reklamdaki amaç kızların ilgisini çekmek sende kıskanıyorsun çok normal itici bulman

0|1
    0|0
    • Kıskanmıyorum. Çok basit geldi bana. Şarkı daha iyi olabilirdi mesela. Öylesine yapılmış gibi.

• Soruyu bir örnekle anlatmanın daha etkili olduğunu düşündüm çünkü :-) Ve reklâm yeni olduğu için.

• Ayrıca kıskanıyor olsaydım, emin ol daha çok kıza ulaşmaması için yayınlamazdım ;-) Aslında iyilik yapıyorum onlara. Çünkü reklâmın iyisi, kötüsü olmaz derler. İtici bulduğumuz reklâmları konuşarak, onları gündeme getiriyor ve farkında olmadan reklâm ajansları'nın ve reklâmı yapılan firmaların istediğini yapıyoruz. Şu an bu soruyu sorarak benim yaptığım gibi...

Kızlar Ne Diyor 19

• insanlara hiç de ihtiyaçları olmayan bir sürü zamazingoyu, almazlarsa öleceklermiş gibi itelemeye çalışan, sistemin en güler yüzlü yancısı olan reklamların hepsinden rahatsız oluyorum. televizyonum yok, yine de bir şekilde beni bulup karşıma çıkıyorlar.

asıl mesleğim reklamcılık olduğu halde, sırf bu kadar fena duygular içinde olduğum için yapmıyorum, yapamıyorum. huyum kurusun işte...

0|1
    0|0
    • Ben reklâma karşı değilim :-) Olmalı elbette ama kalite ürünlerin, yine kaliteli reklâmları olmalı. Öylesine yapılmış, işin kolayına kaçılmış işler'den hoşlanmıyorum.

• kaliteli ürünler reklam yapmıyor ki. üst segment ürünlerin hiçbiri tv, radyo vb. yaygın reklam mecralarını kullanmıyor.

reklamcılıkta çok eğlenceli işler de çıkarıldığının farkındayım. ama birkaç gün şu dediğimi düşünerek izle: reklamcı kapitalizmin en büyük taşıyıcısıdır. bu tükürdüğümün sistemi, en çok reklam sayesinde büyür. bir sonraki reklam kuşağında, kaç ürünün hayati gereklilik taşıdığını hesapla, ne demek istediğimi anlayacaksın.

• İnsanların kandırıldığı, her gün isim değiştiren, taklit ürün satan televizyon kanalları için neden bir şey yapılmıyor, ben en çok bunu merak ediyorum.

• Bütün reklamlar çok itici ıyy pis reklamlar😂😂

0|1
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • numara sorgulama reklamlarının tamamı

0|2
    0|0
  • Çok var ya.

0|1
    0|0
  • aynen yaa cok kötü reklam

0|1
    0|0
  • Bence de itici :/

0|1
    0|0
  • falım sakız reklamları.

1|1
    0|0
  • Katılıyorum

0|1
    0|0
  • Bütün reklamları itici buluyorum

0|1
    0|0
  • gayet hos

0|1
    0|0
  • Şu aşkım sen kapat hayır sen kapat temalı ergenlerin oynadığı ne idiğü belirsiz reklam :/

1|1
    0|0
  • bende onu cok ıtıcı buluyorum :D

0|1
    0|0
  • Oo birsürü var

0|1
    0|0
  • Hepsi

0|1
    0|0
  • Bende aynı 😒

0|1
    0|0
  • didi

0|1
    0|0
  • Kerem Bursin'İn yaşasın mavi reklamından tiksindim resmen.. Adamlar insanlarla dalga geçer gibi uçaklarını kaçırıp seviniyorlar. Sanki türkiye o kadar zengin bir ülke !!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bende fibegliyogum diye garip hareketler yapan insanlar var ev telefonumuzu kapattırdık reklamdan sonra :D

0|1
    0|0
  • bende

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • Şu huysuz virgin'in oynadığı tuvalet kağıdı reklamı kadar gereksiz, itici reklam görmedim, götümü* taşla kayayla temizlerim yine de o tuvalet kağıdıyla silmem.

0|2
    0|0
  • Cok var

0|1
    0|0
  • bana göre her reklam itici

0|1
    0|0

0|2
    0|0
  • Hepsi.

0|1
    0|0
  • Benimki de o , o çocugu hiç sevmem çok sevimsiz samimiyetsiz.. reklamda saçma aşırı.

0|0
    0|0
  • Keko kola vardı bir ara

0|0
    0|0
  • Bu soğuk çay reklamlarının hepsinde bi' iticilik söz konusu lan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...