Bu yakışıklı 22 yaşında ki kanadalı şarkıcı Justin Bieber hakkında ne düşünüyorsunuz?

bence her kızın hayalindeki erkek tipi
bu yakışıklı 22 yaşında ki kanadalı şarkıcı Justin Bieber hakkında ne düşünüyorsunuz?

2|0
22|24

En İyi Erkek Görüşü

• burada bir çocuk vardı kendini kıyaslayan o daha iyi derim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onceden fazla cocuksuydu sarkıları da asırı dandikti ama hem tipi bir hayli iyi olmus hem de duzgun sarkılar yapmaya baslamıs. Tarzım olmamasına ragmen dinliyorum yeni albumunu arada. Baby baby uuu sacmalıklarından nerelere gelmis takdir ettim :D

1|0
    0|0
    • yalnız o şarkısını 1 milyardan fazla insan dinlemiş :D kötü ama yok satıyor kerata

Erkekler Ne Diyor 23

• Bunun kızlara yaptığı aynı muameleyi biz yapsak abaza-sapık dersiniz. İşler ünlü ve zengin olunca değişiyor kanımca. Kendinde büyük Victoria Secret mankenlerinden birini taciz etmişti. Başka bir kızı da hamile bırakmıştır. Demek ki kızların hayali böyle bir erkek.

3|4
    0|0
    • Taciz etmedi kızda istedi yani bu da taciz sayılmaz

• Dikkat et, dogruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlar Sair Bey😉 Tabi genelleme yapmasaymisin iyi olurmus ama, neyse😅

• Bu nasıl tip lan i*ne gibi Türkiyede herhangi bir erkek bunu yapsa demediğinizi bırakmazsınız. Bizim kızlarımız böyle erkeği hayal etmez hayalinde esmer kara kaşlı kara gözlü yağız Türk deli kanlısı olur böyle bir i*ne bizim kızlarımıza bakamaz hem bir konserinde Türk kızlarına ter kokuyor demişti. :) demek ki seveni öperler öpeni severler.

1|0
    0|0
  • çok şanslı olduğunu düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Oysa Türk kızlarına selam bile vermedi bu. Yaşındaki bitişik yazılır.

0|0
    0|0
  • Türk kızlarına hakaret eden birini nasıl sevebiliyorsunuz

0|0
    0|0
  • Cok yakisikli bir hatun
    Kiskandim

0|0
    0|0
  • kaça kilosu

0|0
    0|0
  • Bu ılıkgötlüyü seven kız bir zahmet heteroseksüelim demesin.

0|1
    0|0
  • zevkler ve renkler tartışılmaz çoğu kız esmer döşü kıllı sever ama bu profilde olan çocukları değil :D

0|0
    0|0
  • Düsünmüyorum.

0|0
    0|0
  • siz erkek görmemişiniz

0|0
    0|0
  • hayalinde bu olan kızı Allah yazmasın

0|0
    0|0
  • Gay yalnız bu ahaha

0|0
    0|0
  • Bunun neresi yakışıklı? 22 yaşında ergen bence hala.

0|0
    0|0
  • bunu çekici bulan kız kız değildir. erkeksi değil la bu bir kere

0|0
    0|0
  • bunu hayal eden kızın akıl sağlığından şüphe duyarım

0|0
    0|0
  • Bu yakışıklıysa ben öleyim a*q bu olsa olsa güzel olur

0|0
    0|0
  • serseriden başka bişey değil

0|0
    0|0
  • serefsızın onde gıdenı

0|0
    0|0
  • . bne gibi

0|0
    0|0
    • Şarkici meshur olmasaydi kimin hayali olurdu acaba. heidi klumu taciz etmiste kadin edebinden susmuş. hem ter kokuyormussunuz:))

• şu cocuk ünlü olmasa mahallede olsa yüzüne bakarmıydınız diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ergen

0|0
    0|0
  • Allahın biberi bile adam oldu yaaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• benim hayalimdeki erkek tipi değil öncelike. Ayrıca hayranlarının üzerine tükürmüş biri olarak hiç tepki almaması düşündürücü

0|0
    0|0
  • dinlemiyorum

0|0
    0|0
  • Bu mu her kızın hayali bence değil hayali olanlarda zaten 13-17 yaş arası ergenleri kapsıyor bence şimdi çıkıpta ben 34 yaşındayım bunu seviyorum buna hayranım aşığım demesin çoğu hayran 13-17 yaş arası gördüğüm kadarıyla ve karakterini hiç beğenmediğim tip olgunlaşayım demiş ama hiç olmamış hala eski velet hala eski ergen çocuk tipide öyle karakteride niye bilmiyorum ama sevmiyorum bu çocuğu gösteriş düşkünü sapık bence

0|0
    0|0
  • tip yok, yetenek vasat altı ve gerçekten baydı artık.

0|0
    0|0
  • şarkıları güzelde kendi tipi için aynı şeyi diyemiyicem. yakışıklı fakat mahvediyor tarzıyla. huyları desen medyaya yansıttığı şekildeyse asla etrafımda olmasını istemeyeceğim tiplerden

0|0
    0|0
  • kusura bakma ama *bneye benziyor. hayalindeki erkek tipi buysa buralarda bol bol var boyle lavuklardan güle güle kullan

0|0
    0|0
  • Ben bunun hala ergen olduğunu düşünenlerdenim hayalindeki tiplede alakası yok

0|0
    0|0
  • Kusma sebebi 🙈

0|0
    0|0
  • Yakisikli bulmuyorum bundan ne yakisik turkler var 😛

0|1
    0|0
  • Benim hayalimdeki değil😄

0|0
    0|0
  • Bok gibi hayalim değil.

0|0
    0|0
  • Sokakta gorsem suratina tukurmem

0|0
    0|0
  • Bu mu her kızın hayali? Jakdnfnsndb

0|0
    0|0
  • Yemin ederim hayalimdeki erkekle alakası bile yok. Çok itici geliyor tarzı felan.

0|0
    0|0
  • Yapacağını yapıp daha sonra Sorry diyen bir ergen diyorum.

0|1
    0|0
  • Tipe bak tam bir gerizekali

0|0
    0|0
  • Kusmuk gibi bence

0|0
    0|0
  • Yo benim değil

0|0
    0|0
  • Bana hii demeyeni sevmem.:/