En son izlediğiniz film?

En son hangi filmi izlediniz ve yakın zamanda hangi filmi izlemeyi düşünüyorsunuz?

Deadpool 'u izledim. Magi 'yi izlemeyi düşünüyorum. Korkudan çok güldürüyor Türk korkuları.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• sanırım chainsaw

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sevimli ve öfkeli

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Senin gibiler gerçekten sıktı artık. Eleştirininde bir adabı vardır. Gitde gör gülüyomusun yoksa korkudan koltuğa mı yapışıyosun. Adam Amerikaya nasıl korku filmi çekilir dersi vermiş, sen gelmiş burda türk korku filmleri güldürüyo demişsin. Önyargıyla bir yere varamazsın git izle ondan sonra yorumunu yap tabi yorum yapacak kapasite varsa. Konu, senaryo, efekt, oyunculuk final, kurgu her şey bir harika. Film bittikten sonra Hasan Karacadağ yazısını gördüğüm anda hissettiğim tek şey gururdu. Böyle "komedi bunlar, olmuyo, türkler korku filmi çekmesin" gibi sadece önyargıdan oluşan saçma sapan yorumlara girmeyin artık. Ayrıca izlemek zorunda değilsin. Gölge etmeyin başka ihsan istemez. Zaten anladığım kadarıyla o başyapıtı kaldıracak kapasiten yok. Bir tarafta "türkler korku filmi çekemiyor" diyenler, diğer tarafta"Hollywood yakında korku sinemamızı taklit edecek" diyen Hasan Karacadağ. Arada gerçekten çok büyük fark var.

0|0
    0|0
    • Hahah iyi yorumdu lakin benimki bir önyargı değildi. Çocukluğumdan beri korku filmi hastasıyım ve dolayısıyla artık beni korkutamıyor hiçbir film. Türk korku filmlerinin tek konusu Cin, büyü... Bu konunundışında bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar korku filmi var. Kapasite meselesine giriyorsunda merak ettim senin kapasiten bu filmlerden korkacak kadar mı? Yazık vallahi önyargının alasını yapan sen birde önyargılı olmayın dersin vermeye gelmişsin buraya. :)

• Bugüne kadar olan filmlerden bahsediyorum beni anlamakta güçlük çekiyorsunuz sanırım. Konu aynı. Hasan Karacadağ filmlerini bende izliyorum neyin ne olduğunu biliyorum. Sırf yorum yapmak için yazmayın burada önce ne dediğimi kavrayın.

• Ben senin ne dediğini gayet iyi kavradım. Bu arada konu aynı demişsin, konuştukça batıyosun resmen. Konu aynı değil malzeme aynı. Ama senin bunu ayırt edememene şaşırdım mı, asla. Film izlemeyi bile beceremeyen insanlar varken, sinemamızın neden gelişmediğini tartışmak çok anlamsızmış. Aşağıda Magi ile ilgili yorumunu okudum "İyi güldürecek bir film daha" demişsin. Yazık gerçekten çok yazık. Şu sözünden sonra bile gelmiş burda hálá benimki önyargı değildi diyosun. Ney ozaman? Eleştiri yapmaktan aciz olduğun aşikar. İzlemek zorunda değilsin ama saygı göstereceksin.

• batman vs. süperman ondan öncede deadpoolu izlemiştim yakındada civil war bir gelsin ona gitcem :D

1|0
    0|0
  • mr nobody

1|0
    0|0
  • Serpico tavsiye ederim al pacino filmi 1973 yapım

1|0
    0|0
  • The Jungle Book

1|0
    0|0
  • Imdb top 250 yi bitirdim yeni cikan filmler pek sarmiyor dizi takiliyorum ben yeğenim.

1|0
    0|0
  • Magi Türk korku filmi mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...