Güzel bir film önerir misiniz?

Bana güzel bir film önerir misiniz? korku ve komedi hariç yabancı dizi de olbilir.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Her Şeyin Teorisi öneririm.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• danish girl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Lucy diyeceğim kesin izlemişsindir. O zaman sen en iyisi:

Mezarına Tüküreceğim serisini izle.

1|0
    0|0
  • yabancı dizi: Prison Break, True Detective, Limitless, Ballers, Vikings, Hannibal, House Of Cards, Breaking Bad...
    yabancı film: John wick, Who A m I, A most wanted man, The Prestige, Witness, Joy Ride, Don Jon, Batman v Superman: Dawn of Justice, Everest, Citizenfour, Deadpool, Cartel Land, The A-Team , Bridge Of Spies, SPECTRE, Pawn Sacrifice
    Black Mass, The Walk, The Lobster, Unknown, A Beautiful Mind, The Lord Of The Ring serisi, The GodFather serisi, Scarface, Donnie Brasco, Don Jon, Cast Away, The Iceman, Spy (50 cent, Jason statham ve jude law), A Clockwork Orange, Ant-Man, Once Upon A Time In America, Invictus, Catch Me If You Can, Papillon, 12 Angry Man, Birdman, Heat, Django,12 Slaves Of Year, Serpico, Shindler's List, Elephant Man, Fight Club, City Of God... daha lazım mı?

0|0
    0|0
  • Wild Tales (2014)

0|0
    0|0
  • Supernatural
    Prison break

0|0
    0|0
  • temel içgüdü...

0|0
    0|0
  • Ghajini

0|0
    0|0
  • Hayır bayan güzel bir film olsa kendim izlerdim.

0|0
    0|0
  • Hepsini vur

0|0
    0|0
  • Pearl harbor hemide uzun matraj 😉

0|0
    0|0
  • Kiz kardeşim mommo
    Şiddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Yarının sınırında izlediysen onu jack reacher

0|0
    0|0
  • Shutter island

0|0
    0|0
  • sin city

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• LEONARDO DİCAPRİO The Inception güzel bilim kurgu (Filmin adını ya da yönetmeni yanlış yazmış olabilirim affola :) )

0|0
    0|0
  • Thé 100

0|0
    0|0
Yükleniyor...