Hüsnü ÇOBAN yoğun bakımda, hep birlikte dua eder miyiz?

#SuatÇobanDulKalmasın
Çoluk çocuğuna yazık be gençler

1|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• Ölmez o ölmez erifi iki sezon önce döverek bayıltıp komaya soktular, birde yetmez mis gibi, tekneyle İstanbul boğazının tam ortasına attılar.! Ve mutlu son.! Hüsnü iki saat sonra ayakta.! :D insanların zekasıyla alay ediyorlar resmen.! Aptal yerine koyuyorlar insanları ölmesi lazım artık yeter ağzından kan bile geldi, ağzından kan gelen insan yaşayamaz 4 tane mermi yemiş öl Ulan artık öl :D

0|0
    0|0
    • Ahahaha 😀😁😀😀 aynenn Rıza baba da yerin altından çıktı 😀😀

• @blacisfisto her anons geldiğinde çok yakiniz olay yerine diyorlar hemen intikal ediyoruz diyorlar hep yakınlar, heep.! :D sorgu odasında zevk icin adam dövüyorlar adam bana bu şeklide davranamazsin avukatimi istiyorum diyor.! Yapmaya Canım öyle istiyor * diyor tekrar saldırıyor :D mübarek ekip arabasida kurşun geçirmez heralde erif MP5 ile arabanın 5 mt yanından mesutlara ates ediyor arada banamisin demiyor cami bile cizilmiyor özel yapım olsa grk :D yolda yürürken adamin biri ooo konserim naber nasılsın diyor, selam veriyor ekibe aynı koskoca İstanbul'da aynı adamın yarım saat sonra cesedini buluyolar daha yarım saat önce bizimleydi selam vermişti bize rıza baba diyo cesedin yanında rıza babaya kısacası kardeşim mantığın bittiği yerde askerlikten önce ARKA SOKAKLAR başlar :D

• Üsenmedin 😀 Adanalı guzel diziydi ama Kollama en kral diziydi yiğit Necip amir 😁

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Umarim dizinin komple beyin ölümü gerceklesir. bir bitemedi..

0|1
    0|0
    • İzleyicisi çok ama
      Karşısında Survıvor var yinede 1 veya 2. oluyor
      Bilemedin 3

Karagül ve Kiralık Aşkı unutmayalım

• Maalesef.. seneye 11. Sezonu da gelecek bu sebeple.

• Seneye de Mesut için helva kavuralım derdim ama tövbe ettim
      İroni içerikli soru yok artık.
      Yemediğim fırça kalmadı

• Otur da şehitlerimiz için dua et

2|1
    0|0
  • tamam olur 😏

0|0
    0|0
  • malesef öldü sanırım

0|0
    0|0
  • abi yaptıgınız harbiden boş iş facede de bir etkinlik oluşturmuslar hüsnü cobanın cenazesine gidenler diye o kadar şehit var arkada gözü yaşlı bir ton akraba es dost hangi şehit için bir fatiha okudun şehitlerimiz bir dizideki oyuncunun rol icabı ölmesi kadar dikkat çekemedi ya ona yanarım yaptıgın boş iş başkada bir şey degil

0|0
    0|0
  • Kalmasın tabii. Hüsnü çoban olmasa o Metin Tekin yüzünden onların mahallesinde namuslu kız kalmaz ksnmdakmjakn

0|0
    0|0
  • Sehit varken hala hünsü diyosunuz!!!

1|2
    0|0
  • cidden bunu bu kadar umursuyor musunuz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...