Acun Ilıcalı'yı seviyor musunuz?

Acun Ilıcalı'yı seviyor musunuz?

• Evet.
    53% (33)33% (14)45% (47)Oy Ver
  • Hayır.
    47% (29)67% (28)55% (57)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|13

En İyi Kız Görüşü

• Kendi halinde bir adam. Ben izlemiyorum tv sini o ayrı. Ama kendisi gıcık olduğum biri değil.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• adam kimi tokatlıyorsa ünleniyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Hileci haksızlık yapıyor falan denmiş adam hakkında ama adam yaptığı yarışmalarda kaybedenlere vicdanen kendini borçlu hissettiği için ekibinde yer vermiş. Acun medya ailesine katmış. Türkiye de yapılan bir ankette türkiyenin en güvenilir 3. Adami seçilmiş. Kuzenimin survivor 2016 yarismacisi olmasından dolayı sıklıkla kanalını izliyorum yakından tanıma şansım da oldu. Gerçek anlamda sevdiğim biriydi. Tanıyınca da bu değişmedi
    💕

0|1
    0|0
  • Sürekli haksızlık ve hile yapıyor.

0|1
    0|0
  • sevmem

0|2
    0|0
  • Sevmiyorum tabi ki.

0|1
    0|0
  • Sevmiyorum

0|1
    0|0
  • sevmem için bir neden yok, aksine insanları boş işlere sevk ediyor programlarıyla.

0|1
    0|0
  • hayır itici ve illuminatici :p

0|1
    0|0
  • Onunla büyüdüm, seviyorum

0|1
    0|0
  • Yaptığı bazı programları seviyorum

0|1
    0|0
  • Sempatik adam seviyorum ben

0|1
    0|0
  • Cok seviyorum

0|1
    0|0
  • Sevilmezmi ya 😂

0|1
    0|0
  • Seviyorum

0|1
    0|0
  • Çok zengin mk adamı

0|2
    0|0
  • Seviyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Nefretttttttttttttttttttttttttttttttttt hem öyleki tahmin bile edemezsin.

0|1
    0|0
  • sevmem

0|1
    0|0
  • yok ya hiç sevmem. itici geliyor bana. bir de dalgaya alır gibi konuşuyor insanları.

1|1
    0|0
  • Nötr

0|1
    0|0
  • zenginin parası züğürt'ün çenesini yorarmış :)

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Erkekler niye Acunu sevmiyor adam o kadınla çıkmasa biz mi çıkacaktık 😂

0|1
    0|0
  • Sevmiyorlar ama cekememezlikten bence. Adam isini gayet iyi yapiyor valla. tebrik etmek lazim

0|1
    0|0
  • ewettt

0|0
    0|0
  • Hayır şak-şakci

0|1
    0|0
  • Aşireti sayesinde adam olmuştur. Amcası Cine5'in yönetim kurulundayken bunu meşhur yapmak için cebinden birkaç milyon dolar para harcadı. Dedesi aşiret reisi olmasaydı şimdi Erzurum'da kahvecilik falan yapıyor olacaktı.

1|1
    0|0
    • vavv bilmiyoduk bunu

• Yanında çalışan herkes bilir bunları. Erol Aksoy'un ortaklarını araştırın. Tr'de olsaydım Cine5'te kellik spreyi sattığı günlerin videolarına ulaşabilirdim. İkinci karısıyla Cine5'te tanışmıştır. Marabaları konuşmazlar. Erzurum'da herkes bilir bu Kürt aşiretini. Aşiretiyle bir derdim yok. Aşiret Türkiye'nin geri kalmışlığının bir neticesi. Ama bu kadar başarısız bir aşiret üyesini böyle medyatik bir hale getirmeleri ilginç doğrusu. Bildiğim kadarıyla bütün projelerinden zarar etmiştir. Karayiplerde lüks otellerin arka bahçelerinde uzun eşek oynattığı programın formatına oluk gibi para akıttığını biliyorum. Bu yüzden formatçıların çok sevdiği bir prodüktördür. TVcilikten kimse para kazanmamıştır bu güne kadar. Bir kanalın bütün reklam gelirini toplasanız vericilerin elektrik parasını anca çıkarırsınız. Bundan da aşireti çıkarın geriye kel bir kafa kalır :)

• reis sen baya bişeyler biliyon ha :D

Yükleniyor...