Survivorda kimi destekliyorsunuz?

Evet arkadaslar survivorda favoriniz kim ve sebebi ne?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• psikopat_hatun diyorki: avatar atakan :D boksörleri severim boks maçlarını da izlerim sıkı takip edemiyorum ama denk geldikçe izlerim :D o ondan dolayı. bide semih i destekliyorum ütopya da hiç sevmezdim ama sevmeye başladım ikiside böyle içten samimi geliyor bana :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Semihi destekliyordum adadaki diger kisilerin onun dislamasi ve yalnız kalmasindan dolayi ama unlulerde de problem yaratmaya basladi ortada bisey yokken ve cok asiri guveniyo kendisine bazen ne dedigini bilmiyo kisacasi atakan ve ezgiyi destekliyorum mukemmeller

0|0
    0|0
    • Evet bende oyle dusunuyordum ama sorunlu unlulerde iyice gicik oldum en iyisi atakan ve yattara

• Yattaranin esine bagliligi benim hosuma gidiyor gecen iletisim odulunde esine video gönderirken agladi

• Evet cok temiz kalpli duygulu iyi niyetli super bir insan kimseyle kötü olmakta istemiyor

• Sanki babamin cocuklari ne destekliycem

1|0
    0|0
  • İzlemiyorim kimseyi

0|0
    0|0
  • Damla 😂😂 sebep yok

0|0
    0|0
  • Semih reisi 😄

2|0
    0|0
  • Semih, Yattara ve Yunus Günçe

0|0
    0|0
    • Atakan yattara yunus semih artik desteklencek tarafi kalmadi unlulere gecince desteklmkten vazgectm ordada sorun cikarmaya calisiyor

• Atakan

0|0
    0|0
  • atakanı seviyorum , yakışıklı güçlü

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • Semih, çünkü tek akıl sahibi o gerisi çer çöp (yattara hariç tabi)

0|0
    0|0
    • Yattara ve atakan semih unlulere gectkten sonra ordada sorun yapmaya baslior oyuzden artik semihh desteklemiorum

• Semih!

1|0
    0|0
    • bir kac bolumdur izlemiyorum, yorum yapamicam😊

• izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Gönüllülerden gizem Kerimoğlu hariç hepsini ünlülerden de yattara

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Semih Reis