Televizyona, habercilere güvenmiyorum?

3 sene evvel annemi vuran adam, bazilariniz ismi taniyabilir 3 gundur televizyonda geciyor ve az once tekrar cikti.

Adam sahtekarin teki. 4 sene evvel emlak ofisimizde ise basladi, cok fazla yalanlari cikti. Buyuk yalanlardan bahsediyorum. Adam anneme asikmis,1 sene sonra anneme evlenme teklifi etti ve annem kabul etmeyip geri cevirdi bu adami. Adam annemi daga kacirdi ve anneme iskenceler yapti, darp etti. 3 hafta sonrasi da annemi vurdu. Ki bunu polis korumasindayken yapti. Daha önceden 9 sene bir adami öldürüp hapise girdiğini annem vurulduktan sonra öğrendik.

1.5 sene sonra hapisten cikti ve bir kadin ile evlendi. Evvvet olaya geliyoruz. 8 ay once karisi bosanmak istedi ve careyi poliste buldu. 8 aya yakindir hapiste olup izin alip cezaevinden birkac gunlugune cikti adam. 2 gün önce kadını öldürdü ve kadının yanında olan akrabasını bacaklarından vurdu.

Televizyon bize su sekilde gösteriyor.
"K. A KARISINI ÖLDÜRDÜ VE SEVGILISINI VURDU"
Ölmüş ve kendini hiçbir şekilde savunamayacak bir kadınin karşısında bir katile yardım ediyorlar resmen cezası hafiflesin diye!

Aynı zamanda t-grt haber dün sabah "K. A tutuklandi!" Diye haber yapiyor ve biz ona guvenerek 2 gundur kafamiza gore geziyoruz. Adamin %100 ugrayacagi tekhlikede iken.

Bu nasil bir haber sistemidir?
Nasil guvenmemiz beklenebilir?
Bu adamin müebbet yemesi gerekirken 2 ölü ve 2 yaralaması varken halen daha nasil hafifletme alabilir?
Annemin:
http://m.hurriyet.com.tr/evlenme-teklifini-reddedince-vuruldu-24517709
Kadının:
http://m.karar.com/g

Gercekten birini çok iyi araştırmadan arkadaşlık dahi kurmayın. Hem annemin hem de Simge Korucu'nun tek suçu buydu. Bunları gördükçe evlenmek, çocuk dahi yapmaktan korkuyor insan. Allah kimsenin basina vermesin. Vermesin ama sizde temkinli olmayi unutmayin.


0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...